Lot
Genewa

Korzystnie do celów na całym świecie!
Od 949 PLN*

Więcej lotów

Pokaz warunki rezerwacji
* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu..

Informacje

Image

Loty do Genewy (GVA) - rezerwuj i leć tanio do Szwajcarii


Loty do Genewy (GVA). Tanie loty do Genewy! Korzystaj z atrakcyjnych cen przelotów do Genewy. Poznaj to jedno z najbardziej kosmopolitycznych miast europejskich. Położone nad Jeziorem Genewskim (Lac Léman), niemal przez cały XX wiek odgrywało istotną rolę na arenie światowej. Zwiedź stare miasto, przespaceruj się po przepięknych ogrodach i poznaj interesujące zabytki. Do najważniejszych zabytków należą katedra Saint Pierre, pomnik Reformacji z 1909 oraz Ratusz (Hôtel de Ville), ośrodek władzy miasta i kantonu Genewy. Rezerwuj tanie bilety i leć z Lufthansą, aby odkryć Genewę (GVA).

Pogoda: Genewa

  Dzisiaj Sobota Niedziela Poniedziałek
17°C

Dzisiaj
17°C | 10°C 18°C | 10°C 20°C | 10°C 20°C | 10°C

Wiecej lotów do Europy

Lufthansa oferuje Państwu korzystne loty po całym świecie - lećcie Państwo bezpośrednio lub przez Frankfurt czy Monachium do Europy, Azji lub Ameryki. Zabierzemy Państwa do wybranych miejsc w charakterystycznej dla Lufthansy wysokiej jakości. Wyszukajcie lot z naszych najlepszych ofert. Zarezerwujcie już teraz tanie loty i podróżujcie po całym świecie. Z nami Państwa podróz stanie sie prawdziwym przeżyciem. Obojętnie czy spontaniczna podróż Last Minute czy planują Państwo z wyprzedzeniem: Tutaj znajdą Państwo pasujące oferty lotów.

 

Rezerwujcie Państwo lot Genewa z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot Genewa tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

 

 

Loty

  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Więcej opcji
Image

Rezerwacja lotów

Od zaraz mogą Państwo zarezerwować wybrany lot z gwarantowaną ceną i zapłacić 48 godzin później..
Więcej informacji o rezerwacji lotów