• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Genewa

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Genewy (GVA) - rezerwuj i leć tanio do Szwajcarii

Loty do Genewy (GVA). Tanie loty do Genewy! Korzystaj z atrakcyjnych cen przelotów do Genewy. Poznaj to jedno z najbardziej kosmopolitycznych miast europejskich. Położone nad Jeziorem Genewskim (Lac Léman), niemal przez cały XX wiek odgrywało istotną rolę na arenie światowej. Zwiedź stare miasto, przespaceruj się po przepięknych ogrodach i poznaj interesujące zabytki. Do najważniejszych zabytków należą katedra Saint Pierre, pomnik Reformacji z 1909 oraz Ratusz (Hôtel de Ville), ośrodek władzy miasta i kantonu Genewy. Rezerwuj tanie bilety i leć z Lufthansą, aby odkryć Genewę (GVA).

Pogoda in Genewa

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  10°C
  /
  1°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  7°C
  /
  2°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  10°C
  /
  1°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  10°C
  /
  4°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Genewa z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.