• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Genewa

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Genewy (GVA) - rezerwuj i leć tanio do Szwajcarii

Loty do Genewy (GVA). Tanie loty do Genewy! Korzystaj z atrakcyjnych cen przelotów do Genewy. Poznaj to jedno z najbardziej kosmopolitycznych miast europejskich. Położone nad Jeziorem Genewskim (Lac Léman), niemal przez cały XX wiek odgrywało istotną rolę na arenie światowej. Zwiedź stare miasto, przespaceruj się po przepięknych ogrodach i poznaj interesujące zabytki. Do najważniejszych zabytków należą katedra Saint Pierre, pomnik Reformacji z 1909 oraz Ratusz (Hôtel de Ville), ośrodek władzy miasta i kantonu Genewy. Rezerwuj tanie bilety i leć z Lufthansą, aby odkryć Genewę (GVA).

Pogoda in Genewa

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  17°C
  /
  13°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  16°C
  /
  12°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  16°C
  /
  10°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  19°C
  /
  10°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Genewa z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.