• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Frankfurt

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 409 PLN*

Informacje

Loty Frankfurt (FRA) - rezerwuj tanie loty do Frankfurtu

Loty Frankfurt (FRA). Tanie bilety lotnicze do Frankfurtu! Korzystaj z atrakcyjnych cen przelotów do Frankfurtu. Poznaj największe miasto Hesji. Rezerwuj tanie loty do Niemiec i zwiedź centrum biznesu, bankowości i kultury jakim jest Frankfurt. Frankfurt to jedna z najważniejszych metropolii finansowych świata. Zwiedź stare miasto i przespaceruj się wśród imponujących drapaczy chmur. Aby odkryć piękne zakątki Frankfurtu, zarezerwuj już teraz lot z Lufthansą i skorzystaj z jej niesamowicie atrakcyjnych ofert.

Pogoda in Frankfurt

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  5°C
  /
  -1°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  7°C
  /
  1°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  5°C
  /
  0°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  3°C
  /
  -2°C

Wiecej lotów do Niemiec

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Marzysz o tym, by przezyc cos naprawde niezwyklego? Wzbij sie w chmury z samolotem flagowym A380 Lufthansy - zdumiewajacym pod kazdym wzgledem.

Zarezerwuj lot do Frankfurt z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.