• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Florencja

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 909 PLN*

Informacje

Loty Florencja (FLR) - rezerwuj tanie loty do Florencji, Włoch

Loty Florencja (FLR). Tanie bilety lotnicze Florencja! Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i odwiedź Florencję, malownicze miasto Toskanii. Zanurz się w średniowieczny i renesansowy świat sztuki - świat Michała Anioła i Dante Alighieri, podziwiaj jedyne w swoim rodzaju rzeźby, fontanny, pałace i kościoły, przespaceruj się jednym z najstarszych mostów świata - Ponte Vecchio. A może wolisz skoczyć na zakupy? W stolicy Toskanii nie brakuje ekskluzywnych sklepów mody. I nie zapomnij wstąpić na originalne espresso! Nie czekaj, zarezerwuj lot z Lufthansą do Florencji! Zwiedzaj świat z Lufthansą! Poza lotami do Florencji, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz! Rezerwuj tanie loty do Włoch!

Pogoda in Florencja

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  36°C
  /
  19°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  34°C
  /
  17°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  33°C
  /
  18°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  32°C
  /
  19°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Online Serwis Lufthansy

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Florencja z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.