• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Erfurt

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Erfurtu (ERF) - rezerwuj tanie loty do Erfurtu z Polski

Loty do Erfurtu (ERF)! Leć z Lufthansą do Erfurtu i odkryj jego liczne interesujące atrakcje! Zwiedzaj Starą Synagogę - najstarszą synagogę Europy Środkowej, Katedrę Mariendom, kościół Św. Seweryna. Wzrok twój przykuje też wspaniały most z XVI w., który łączy oba brzegi rzeki Gery, jak również klasztor Augustianów, w którym zamieszkiwał niegdyś Marcin Lutter. Stolica Turyngii zachwyci cię także swoją bogatą ofertą imprez kulturalnych oraz wyśmienitą kuchnią. Rezerwuj tani lot do Erfurtu i ciesz się na cudowny urlop! Poza lotami do Erfurtu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich!

Pogoda in Erfurt

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  20°C
  /
  14°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  23°C
  /
  13°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  19°C
  /
  13°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  19°C
  /
  13°C

Wiecej lotów do Niemiec

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Erfurt z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.