Triptype
  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Rezerwacje samochodów są dokonywane bezpośrednio u naszego partnera Avis, Budget lub Hertz i oddzielnie od rezerwacji lotów Lufthansa.

Rezerwacje hoteli są dokonywane bezpośrednio u naszego partnera Booking.com i oddzielnie od rezerwacji lotów Lufthansa.

Lot Dżakarta

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Wyszukiwarka najlepszych cen Dżakarta

Informacje

Loty do Jakarty (CGK) - rezerwuj tanie loty do Indonezji z Polski

Loty do Jakarty (CGK)! Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i odkryj jedno z najbardziej egzotycznych miast świata. Jakarta, ekonomiczne i kulturalne centrum Indonezji, posiada liczne teatry, muzea i uniwersytety. Zwiedzaj jej ciekawe budowle z czasów kolonialnych, jak np. 'Gedung Kesenian', podziwiaj drugi co do wielkości na świecie 'Istiqlal Mosque' i skosztuj jej wyjątkowych specjałów kulinarnych. Spędź niezapomniane wakacje w stolicy Indonezji! Rezerwuj tani lot do Dżakarty! Poza lotami do Jakarty, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Dżakarta

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Zarezerwuj lot do Dżakarta z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.