• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Dżakarta

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Jakarty (CGK) - rezerwuj tanie loty do Indonezji z Polski

Loty do Jakarty (CGK)! Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i odkryj jedno z najbardziej egzotycznych miast świata. Jakarta, ekonomiczne i kulturalne centrum Indonezji, posiada liczne teatry, muzea i uniwersytety. Zwiedzaj jej ciekawe budowle z czasów kolonialnych, jak np. 'Gedung Kesenian', podziwiaj drugi co do wielkości na świecie 'Istiqlal Mosque' i skosztuj jej wyjątkowych specjałów kulinarnych. Spędź niezapomniane wakacje w stolicy Indonezji! Rezerwuj tani lot do Dżakarty! Poza lotami do Jakarty, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Dżakarta

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  33°C
  /
  27°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  33°C
  /
  26°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  33°C
  /
  26°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  32°C
  /
  27°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Online Serwis Lufthansy

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Dżakarta z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.