• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Dżakarta

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Jakarty (CGK) - rezerwuj tanie loty do Indonezji z Polski

Loty do Jakarty (CGK)! Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i odkryj jedno z najbardziej egzotycznych miast świata. Jakarta, ekonomiczne i kulturalne centrum Indonezji, posiada liczne teatry, muzea i uniwersytety. Zwiedzaj jej ciekawe budowle z czasów kolonialnych, jak np. 'Gedung Kesenian', podziwiaj drugi co do wielkości na świecie 'Istiqlal Mosque' i skosztuj jej wyjątkowych specjałów kulinarnych. Spędź niezapomniane wakacje w stolicy Indonezji! Rezerwuj tani lot do Dżakarty! Poza lotami do Jakarty, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Dżakarta

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  33°C
  /
  28°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  33°C
  /
  27°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  33°C
  /
  27°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  33°C
  /
  27°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Dżakarta z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.