• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Dubrownik

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Dubrownika (DBV) - rezerwuj tanie loty do Dubrownika z Polski

Loty do Dubrownika (DBV)! Dubrownik nie bez powodu zwany jest też 'Perłą Adriatyku'. Położone bowiem nad Morzem Adriatyckim miasto olśniewa swoją urodą. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i odkryj to fascynujące miejsce! Zwiedzaj liczne zabytki Starego Miasta, np. starożytne ruiny muru miejskiego, czy gotyckie klasztory Franciszkanów i Dominikanów i przespaceruj się wśród uroczych wąskich uliczek Dubrownika. Zarezerwuj tanie loty do Dubrownika z Lufthansą, pięknego miasta Chorwacji! Tanie loty do Chorwacji! Poza lotami do Dubrownika, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Dubrownik

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  17°C
  /
  12°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  20°C
  /
  12°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  22°C
  /
  15°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  24°C
  /
  17°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Dubrownik z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.