• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Dubrownik

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Dubrownika (DBV) - rezerwuj tanie loty do Dubrownika z Polski

Loty do Dubrownika (DBV)! Dubrownik nie bez powodu zwany jest też 'Perłą Adriatyku'. Położone bowiem nad Morzem Adriatyckim miasto olśniewa swoją urodą. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i odkryj to fascynujące miejsce! Zwiedzaj liczne zabytki Starego Miasta, np. starożytne ruiny muru miejskiego, czy gotyckie klasztory Franciszkanów i Dominikanów i przespaceruj się wśród uroczych wąskich uliczek Dubrownika. Zarezerwuj tanie loty do Dubrownika z Lufthansą, pięknego miasta Chorwacji! Tanie loty do Chorwacji! Poza lotami do Dubrownika, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Dubrownik

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  14°C
  /
  11°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  14°C
  /
  13°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  17°C
  /
  13°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  17°C
  /
  12°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Dubrownik z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.