• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Doha

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 2.609 PLN*

Informacje

Loty do Doha (DOH) - Rezerwuj tanie loty do Doha z Polski

Loty do Doha (DOH)! Doha, stolica Kataru położona nad samą Zatoką Perską, jest fascynującym miastem przyciągającym rzesze turystów. Sprezentuj sobie wspaniałe wakacje w Dohy i odkryj to cudowne miasto. Odwiedź Muzeum Narodowe Kataru, posiadające jedno z największych na świecie zbiorów sztuki islamskiej, delektuj się spacerem po porcie Dohy i podziwiaj nowoczesne oblicze miasta z zapierającymi dech w piersiach drapaczami chmur. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy! Leć do Doha i Kataru! Poza lotami do Doha, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Doha

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  23°C
  /
  13°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  27°C
  /
  15°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  23°C
  /
  16°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  22°C
  /
  15°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Doha z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.