• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Doha

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 2.209 PLN*

Informacje

Loty do Doha (DOH) - Rezerwuj tanie loty do Doha z Polski

Loty do Doha (DOH)! Doha, stolica Kataru położona nad samą Zatoką Perską, jest fascynującym miastem przyciągającym rzesze turystów. Sprezentuj sobie wspaniałe wakacje w Dohy i odkryj to cudowne miasto. Odwiedź Muzeum Narodowe Kataru, posiadające jedno z największych na świecie zbiorów sztuki islamskiej, delektuj się spacerem po porcie Dohy i podziwiaj nowoczesne oblicze miasta z zapierającymi dech w piersiach drapaczami chmur. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy! Leć do Doha i Kataru! Poza lotami do Doha, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Doha

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  46°C
  /
  30°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  45°C
  /
  31°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  44°C
  /
  31°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  43°C
  /
  30°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Doha z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.