• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Chicago

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 2.189 PLN*

Informacje

Loty do Chicago (ORD) - Rezerwuj tanie loty do Chicago, USA z Polski

Loty do Chicago (ORD)! Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i wybierz się do Chicago! Poznaj to fascynujące miasto drapaczy chmur! Ale Chicago to także wspaniała architektura, liczne muzea, teatry oraz okazałe, zapraszające do wypoczynku parki jak np. Lincoln Park, w którym znajduje się darmowe Zoo. Metropolia jest także znana ze swojej pulsującej sceny muzycznej. W centrum miasta znajduje się wiele fantastycznych barów bluesowych i jazzowych, które oferują dobrą zabawę do późnych godzin nocnych. Chicago to fantastyczny urlop dla całej rodziny. Rezerwuj już teraz loty do Chicago, USA z Lufthansą!

Pogoda in Chicago

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  27°C
  /
  20°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  26°C
  /
  18°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  28°C
  /
  19°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  27°C
  /
  18°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Chicago już teraz!

Zwiedź USA z Lufthansą! Czemu nie Chicago? Już teraz możesz korzystnie zarezerwować bilety do jednej z największych i tętniących życiem metropolii Stanów Zjednoczonych. Lot do Chicago to nie tylko wspaniały pomysł na weekend dla całej rodziny, ale także idealne rozwiązanie na wyjazd z przyjaciółmi lub we dwoje. Odkryj Lincoln Park Zoo, Park Jeffersona i wiele innych atrakcji dzięki połączeniu do Chicago. Nie czekaj – zaplanuj lot do Chicago już dziś.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.