• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Chicago

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 1.727 PLN*
Zarezerwuj teraz

Informacje

Loty do Chicago (ORD) - Rezerwuj tanie loty do Chicago, USA z Polski

Loty do Chicago (ORD)! Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i wybierz się do Chicago! Poznaj to fascynujące miasto drapaczy chmur! Ale Chicago to także wspaniała architektura, liczne muzea, teatry oraz okazałe, zapraszające do wypoczynku parki jak np. Lincoln Park, w którym znajduje się darmowe Zoo. Metropolia jest także znana ze swojej pulsującej sceny muzycznej. W centrum miasta znajduje się wiele fantastycznych barów bluesowych i jazzowych, które oferują dobrą zabawę do późnych godzin nocnych. Chicago to fantastyczny urlop dla całej rodziny. Rezerwuj już teraz loty do Chicago, USA z Lufthansą!

Pogoda in Chicago

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  29°C
  /
  16°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  19°C
  /
  10°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  18°C
  /
  10°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  17°C
  /
  10°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Online Serwis Lufthansy

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Chicago już teraz!

Zwiedź USA z Lufthansą! Czemu nie Chicago? Już teraz możesz korzystnie zarezerwować bilety do jednej z największych i tętniących życiem metropolii Stanów Zjednoczonych. Lot do Chicago to nie tylko wspaniały pomysł na weekend dla całej rodziny, ale także idealne rozwiązanie na wyjazd z przyjaciółmi lub we dwoje. Odkryj Lincoln Park Zoo, Park Jeffersona i wiele innych atrakcji dzięki połączeniu do Chicago. Nie czekaj – zaplanuj lot do Chicago już dziś.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.