• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Casablanka

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Casablanki (CMN) - rezerwuj tanie loty do Casablanki, Maroko z Polski

Loty do Casablanki (CMN)! Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i odkryj Casablankę, jedno z najbardziej fascynujących miast w Maroko. Zanurz się w jej barwny, różnorodny świat. Zwiedzaj Stare Miasto, podziwiaj wspaniały Hassan-II.-Moschee - piąty co do wielkości meczet na świecie. Delektuj się szczególną atmosferą tego wyjątkowego miasta, spacerując nad samym Atlantykiem wzdłuż Boulevard de la Corniche i kosztuj specjałów kuchni marokańskiej. Rezerwuj już teraz lot z Lufthansą do Casablanki! Rezerwuj loty do Maroko! Poza lotami do Casablanki, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Casablanka

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  20°C
  /
  15°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  18°C
  /
  14°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  15°C
  /
  11°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  13°C
  /
  9°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Casablanka z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.