Triptype
  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Rezerwacje samochodów są dokonywane bezpośrednio u naszego partnera Avis, Budget lub Hertz i oddzielnie od rezerwacji lotów Lufthansa.

Rezerwacje hoteli są dokonywane bezpośrednio u naszego partnera Booking.com i oddzielnie od rezerwacji lotów Lufthansa.

Venezuela

Please check before traveling to Venezuela on the current information of the Foreign Office. Foreign Travel Advice

Lot Caracas

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Venezuela

Please check before traveling to Venezuela on the current information of the Foreign Office. Foreign Travel Advice

Wyszukiwarka najlepszych cen Caracas

Informacje

Loty do Caracas (CCS) - rezerwuj tanie loty do Caracas z Polski

Loty do Caracas (CCS) ! Leć z Lufthansą po atrakcyjnych cenach do Caracas! Stolica Wenezueli czeka na ciebie ze swoją bogatą ofertą turystyczną! Podziwiaj wspaniałe zabytki architektury kolonialnej w jej historycznym centrum. Odwiedź największą w całej Ameryce Łacińskiej dzielnicę rozrywki - Las Mercedes. Przespaceruj się po urokliwym Parque del Este, będącym istnym cudem przyrody i rozkoszuj się niesamowitą panoramą miasta z jego najwyższego szczytu miasta - Cerro Ávila. Skorzystaj z niskich cen Lufthansy i spędź niezapomniany urlop w Caracas (CCS)!

Pogoda in Caracas

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Zarezerwuj lot do Caracas z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.