• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Venezuela

Please check before traveling to Venezuela on the current information of the Foreign Office. Foreign Travel Advice

Lot Caracas

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 4.409 PLN*

Venezuela

Please check before traveling to Venezuela on the current information of the Foreign Office. Foreign Travel Advice

Informacje

Loty do Caracas (CCS) - rezerwuj tanie loty do Caracas z Polski

Loty do Caracas (CCS) ! Leć z Lufthansą po atrakcyjnych cenach do Caracas! Stolica Wenezueli czeka na ciebie ze swoją bogatą ofertą turystyczną! Podziwiaj wspaniałe zabytki architektury kolonialnej w jej historycznym centrum. Odwiedź największą w całej Ameryce Łacińskiej dzielnicę rozrywki - Las Mercedes. Przespaceruj się po urokliwym Parque del Este, będącym istnym cudem przyrody i rozkoszuj się niesamowitą panoramą miasta z jego najwyższego szczytu miasta - Cerro Ávila. Skorzystaj z niskich cen Lufthansy i spędź niezapomniany urlop w Caracas (CCS)!

Pogoda in Caracas

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  28°C
  /
  20°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  28°C
  /
  20°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  29°C
  /
  20°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  26°C
  /
  20°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Caracas z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.