Lot
Caracas

Korzystnie do celów na całym świecie!
Od 4.639 PLN*

Więcej lotów

Pokaz warunki rezerwacji
* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu..

Informacje

Image

Loty do Caracas (CCS) - rezerwuj tanie loty do Caracas z Polski


Loty do Caracas (CCS) ! Leć z Lufthansą po atrakcyjnych cenach do Caracas! Stolica Wenezueli czeka na ciebie ze swoją bogatą ofertą turystyczną! Podziwiaj wspaniałe zabytki architektury kolonialnej w jej historycznym centrum. Odwiedź największą w całej Ameryce Łacińskiej dzielnicę rozrywki - Las Mercedes. Przespaceruj się po urokliwym Parque del Este, będącym istnym cudem przyrody i rozkoszuj się niesamowitą panoramą miasta z jego najwyższego szczytu miasta - Cerro Ávila. Skorzystaj z niskich cen Lufthansy i spędź niezapomniany urlop w Caracas (CCS)!

Pogoda: Caracas

  Dzisiaj Środa Czwartek Piątek
29°C

Dzisiaj
29°C | 19°C 31°C | 19°C 31°C | 21°C 31°C | 21°C

Wiecej lotów

Lufthansa oferuje Państwu korzystne loty po całym świecie - lećcie Państwo bezpośrednio lub przez Frankfurt czy Monachium do Europy, Azji lub Ameryki. Zabierzemy Państwa do wybranych miejsc w charakterystycznej dla Lufthansy wysokiej jakości. Wyszukajcie lot z naszych najlepszych ofert. Zarezerwujcie już teraz tanie loty i podróżujcie po całym świecie. Z nami Państwa podróz stanie sie prawdziwym przeżyciem. Obojętnie czy spontaniczna podróż Last Minute czy planują Państwo z wyprzedzeniem: Tutaj znajdą Państwo pasujące oferty lotów.

 

Rezerwujcie Państwo lot Caracas z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot Caracas tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

 

 

Loty

  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Więcej opcji

Venezuela

Please check before traveling to Venezuela on the current information of the Foreign Office.
Foreign Travel Advice

Image

Rezerwacja lotów

Od zaraz mogą Państwo zarezerwować wybrany lot z gwarantowaną ceną i zapłacić 48 godzin później..
Więcej informacji o rezerwacji lotów