• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Bruksela

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 689 PLN*

Informacje

Loty do Brukseli (BRU) - rezerwuj tanie loty do Brukseli z Polski

Loty do Brukseli (BRU). Tanie loty do Brukseli, Belgii! Zwiedź z Lufthansą Brukselę, stolicę Unii Europejskiej i zanurz się w jej bogaty świat pełen kontrastów. Zobacz Wielki Plac z gotyckim ratuszem, zabytkowymi kamienicami i zapierającą dech w piersiach gotycką Katedrę św. Michała i Guduli i poznaj nowoczesne oblicze miasta. Podziwiaj wspaniałą panoramę tej kosmopolitycznej metropolii z Atomium, monumentalnej budowli zbudowanej z okazji Expo 1958. Bruksela zachwyci cię także swoimi tętniącymi życiem, barwnymi klubami i dyskotekami. Rezerwuj lot z Lufthansą do Brukseli! zwiedzaj świat z Lufthansą Poza lotami do Brukseli, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Bruksela

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  16°C
  /
  14°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  18°C
  /
  12°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  20°C
  /
  11°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  19°C
  /
  13°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Bruksela z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.