Lot Bruksela

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Wrocław - Bruksela
Od 551 zł*

Loty do Brukseli (BRU) - rezerwuj tanie loty do Brukseli z Polski

Loty do Brukseli (BRU). Tanie loty do Brukseli, Belgii! Zwiedź z Lufthansą Brukselę, stolicę Unii Europejskiej i zanurz się w jej bogaty świat pełen kontrastów. Zobacz Wielki Plac z gotyckim ratuszem, zabytkowymi kamienicami i zapierającą dech w piersiach gotycką Katedrę św. Michała i Guduli i poznaj nowoczesne oblicze miasta. Podziwiaj wspaniałą panoramę tej kosmopolitycznej metropolii z Atomium, monumentalnej budowli zbudowanej z okazji Expo 1958. Bruksela zachwyci cię także swoimi tętniącymi życiem, barwnymi klubami i dyskotekami. Rezerwuj lot z Lufthansą do Brukseli! zwiedzaj świat z Lufthansą Poza lotami do Brukseli, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Dzisiaj
18°C / 13°C
Niedziela
13°C / 10°C
Poniedziałek
13°C / C
Wtorek
17°C / 15°C


Wiecej lotów do Europa

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Oferty partnerskie

Zarezerwuj hotel i zgromadź mile

Skorzystaj z serwisu Booking.com – światowego lidera rezerwacji hoteli online – a przy okazji zgromadzisz mile premiowe Miles & More. To bardzo proste: zarezerwuj kwaterę na Booking.com, ciesz się pobytem, a mile premiowe trafią na Twoje konto.

Rezerwuj teraz: oferta specjalna w Hertz

Wysiądź z samolotu i wsiądź do samochodu bez wysiłku: znajdź swój ulubiony samochód i wynajmij go bezpośrednio.

First Class

Podróżowanie w klasie Lufthansa First Class: wyśmienite posiłki, najlepsze wina, świetna rozrywka, luksusowe fotele do spania i wiele innych udogodnień sprawi, że czas w powietrzu pozostanie niezapomniany.

Online Serwis Lufthansy

Lot-Rezerwajca

Teraz możesz zarezerwować pożądany lotu z gwarancji ceny - i zapłacić 48 godzin później

Rezerwację loty on-line

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Wystarczy popatrzeć na teraz łatwo kupić

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Bruksela z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.