Lot
Bruksela

Korzystnie do celów na całym świecie!
Od 969 PLN*

Więcej lotów

Pokaz warunki rezerwacji
* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu..

Informacje

Image

Loty do Brukseli (BRU) - rezerwuj tanie loty do Brukseli z Polski


Loty do Brukseli (BRU). Tanie loty do Brukseli, Belgii! Zwiedź z Lufthansą Brukselę, stolicę Unii Europejskiej i zanurz się w jej bogaty świat pełen kontrastów. Zobacz Wielki Plac z gotyckim ratuszem, zabytkowymi kamienicami i zapierającą dech w piersiach gotycką Katedrę św. Michała i Guduli i poznaj nowoczesne oblicze miasta. Podziwiaj wspaniałą panoramę tej kosmopolitycznej metropolii z Atomium, monumentalnej budowli zbudowanej z okazji Expo 1958. Bruksela zachwyci cię także swoimi tętniącymi życiem, barwnymi klubami i dyskotekami. Rezerwuj lot z Lufthansą do Brukseli! zwiedzaj świat z Lufthansą Poza lotami do Brukseli, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda: Bruksela

  Dzisiaj Poniedziałek Wtorek Środa
24°C

Dzisiaj
24°C | 14°C 25°C | 13°C 28°C | 15°C 20°C | 14°C

Wiecej lotów do Europy

Lufthansa oferuje Państwu korzystne loty po całym świecie - lećcie Państwo bezpośrednio lub przez Frankfurt czy Monachium do Europy, Azji lub Ameryki. Zabierzemy Państwa do wybranych miejsc w charakterystycznej dla Lufthansy wysokiej jakości. Wyszukajcie lot z naszych najlepszych ofert. Zarezerwujcie już teraz tanie loty i podróżujcie po całym świecie. Z nami Państwa podróz stanie sie prawdziwym przeżyciem. Obojętnie czy spontaniczna podróż Last Minute czy planują Państwo z wyprzedzeniem: Tutaj znajdą Państwo pasujące oferty lotów.

 

Rezerwujcie Państwo lot Bruksela z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot Bruksela tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

 

 

Loty

  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Więcej opcji
Image

Rezerwacja lotów

Od zaraz mogą Państwo zarezerwować wybrany lot z gwarantowaną ceną i zapłacić 48 godzin później..
Więcej informacji o rezerwacji lotów