• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Berno

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Berna (BRN) - rezerwuj tanie loty z Polski do Berna

Loty do Berna (BRN)! Berno oferuje wiele ciekawych atrakcji. Warto tu wymienić Centrum Paula Klee i Muzeum Einsteina - miejsca poświęcone życiu tych wybitnych ludzi, zapierającą dech w piersiach Katedrę Św. Wincenta, wybudowaną w stylu gotyckim, czy liczne galerie, posiadające słynne dzieła z niemal każdej epoki. Ze wspaniałego parku Gurten, znanego przede wszystkim z letniego festiwalu muzycznego, można delektować się cudowną panoramą miasta. Zarezerwuj już teraz lot z Lufthansą do Berna i przekonaj się sam o jego wyjątkowości! Rezerwuj tanie loty do Szwajcarii! Poza lotami do Berna, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich.

Pogoda in Berno

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  17°C
  /
  9°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  18°C
  /
  11°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  18°C
  /
  11°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  19°C
  /
  11°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Online Serwis Lufthansy

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Berno z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.