Lot
Bangkok

Korzystnie do celów na całym świecie!
Od 2.309 PLN*

Więcej lotów

Pokaz warunki rezerwacji
* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu..

Informacje

Image

Loty do Bangkoku (BKK) - rezerwuj tanie loty do Bangkoku z Polski


Loty do Bangkoku (BKK)! Rezerwuj tanie loty do Tajlandii. Lufthansa oferuje tanie loty do Bangkoku! To barwne miasto jest wymarzonym celem na urlop pełen niedoznanych wrażeń. Wspaniałe liczne świątynie jak np. Wat Arun, czy Wat Pho - najstarsza i największa świątynia Bangkoku. Poza lotami do Bangkoku, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich.

Pogoda: Bangkok

  Dzisiaj Czwartek Piątek Sobota
34°C

Dzisiaj
34°C | 25°C 34°C | 25°C 34°C | 25°C 34°C | 25°C

Wiecej lotów

Lufthansa oferuje Państwu korzystne loty po całym świecie - lećcie Państwo bezpośrednio lub przez Frankfurt czy Monachium do Europy, Azji lub Ameryki. Zabierzemy Państwa do wybranych miejsc w charakterystycznej dla Lufthansy wysokiej jakości. Wyszukajcie lot z naszych najlepszych ofert. Zarezerwujcie już teraz tanie loty i podróżujcie po całym świecie. Z nami Państwa podróz stanie sie prawdziwym przeżyciem. Obojętnie czy spontaniczna podróż Last Minute czy planują Państwo z wyprzedzeniem: Tutaj znajdą Państwo pasujące oferty lotów.

 

Zarezerwuj Twój lot do Bangkoku!

Zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczny urlop? Lubisz egzotyczne podróże? Może Bangkok? Lot do Bangkoku z Lufthansą to idealny wybór na wakacyjne wojaże! Dodatkowo, dzięki specjalnej ofercie lotu do Bangkoku możesz zarezerwować wygodną podróż po korzystnej cenie już dzisiaj. Odkryj Bangkok, zwany miastem aniołów i wiecznym klejnotem. Podziwiaj okazałe świątynie Bangkoku, kompleks pałacowy i inne skarby Tajlandii dzięki naszej wyjątkowej ofercie.

 

 

Loty

  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Więcej opcji
Image

Rezerwacja lotów

Od zaraz mogą Państwo zarezerwować wybrany lot z gwarantowaną ceną i zapłacić 48 godzin później..
Więcej informacji o rezerwacji lotów