Triptype
  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Rezerwacje samochodów są dokonywane bezpośrednio u naszego partnera Avis, Budget lub Hertz i oddzielnie od rezerwacji lotów Lufthansa.

Rezerwacje hoteli są dokonywane bezpośrednio u naszego partnera Booking.com i oddzielnie od rezerwacji lotów Lufthansa.

Lot Bangkok

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Wyszukiwarka najlepszych cen Bangkok

Informacje

Loty do Bangkoku (BKK) - rezerwuj tanie loty do Bangkoku z Polski

Loty do Bangkoku (BKK)! Rezerwuj tanie loty do Tajlandii. Lufthansa oferuje tanie loty do Bangkoku! To barwne miasto jest wymarzonym celem na urlop pełen niedoznanych wrażeń. Wspaniałe liczne świątynie jak np. Wat Arun, czy Wat Pho - najstarsza i największa świątynia Bangkoku. Poza lotami do Bangkoku, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich.

Pogoda in Bangkok

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Zarezerwuj Twój lot do Bangkoku!

Zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczny urlop? Lubisz egzotyczne podróże? Może Bangkok? Lot do Bangkoku z Lufthansą to idealny wybór na wakacyjne wojaże! Dodatkowo, dzięki specjalnej ofercie lotu do Bangkoku możesz zarezerwować wygodną podróż po korzystnej cenie już dzisiaj. Odkryj Bangkok, zwany miastem aniołów i wiecznym klejnotem. Podziwiaj okazałe świątynie Bangkoku, kompleks pałacowy i inne skarby Tajlandii dzięki naszej wyjątkowej ofercie.