• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Bangkok

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 2.339 PLN*

Informacje

Loty do Bangkoku (BKK) - rezerwuj tanie loty do Bangkoku z Polski

Loty do Bangkoku (BKK)! Rezerwuj tanie loty do Tajlandii. Lufthansa oferuje tanie loty do Bangkoku! To barwne miasto jest wymarzonym celem na urlop pełen niedoznanych wrażeń. Wspaniałe liczne świątynie jak np. Wat Arun, czy Wat Pho - najstarsza i największa świątynia Bangkoku. Poza lotami do Bangkoku, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich.

Pogoda in Bangkok

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  33°C
  /
  27°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  33°C
  /
  27°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  33°C
  /
  27°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  33°C
  /
  28°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj Twój lot do Bangkoku!

Zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczny urlop? Lubisz egzotyczne podróże? Może Bangkok? Lot do Bangkoku z Lufthansą to idealny wybór na wakacyjne wojaże! Dodatkowo, dzięki specjalnej ofercie lotu do Bangkoku możesz zarezerwować wygodną podróż po korzystnej cenie już dzisiaj. Odkryj Bangkok, zwany miastem aniołów i wiecznym klejnotem. Podziwiaj okazałe świątynie Bangkoku, kompleks pałacowy i inne skarby Tajlandii dzięki naszej wyjątkowej ofercie.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.