• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Bagdad

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Bagdadu (BGW) - rezerwuj tanie loty do Bagdadu z Polski

Loty do Bagdadu (BGW)! Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i zarezerwuj tani lot do Bagdadu, kulturalnej stolicy Iraku! Podziwiaj fascynujące relikty historii starożytnej, jak np. ruiny Babilonu, najstarszy uniwersytet islamski, Palace Abbasydów z XII. wieku, zwiedzaj liczne muzea, delektuj się bogatymi zbiorami architektury sumeryjskiej w galeriach Bagdadu. Leć do miasta wybitnych pisarzy, muzyków i artystów! Odkryj Bagdad! Rezerwuj loty do Iraku! Poza lotami do Bagdadu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Bagdad

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  22°C
  /
  12°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  21°C
  /
  12°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  19°C
  /
  15°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  19°C
  /
  12°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Bagdad z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.