• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Ancona

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Ankony (AOI) - rezerwuj tanie loty do Włoch z Polski

Rezerwuj loty do Ankony (AOI)! Ankona kusi swoim atrakcyjnym położeniem nad samym Adriatykiem. Urlop w tym malowniczym mieście słonecznej Italii to wspaniały wypoczynek połączony z lekcją historii i doskonałą zabawą. Leć z Lufthansą do Ankony i poznaj jej ciekawe miejsca, jak np. cudowny stary port, liczne gotyckie budowle i muzeum archeologiczne, odpoczywaj na plażach Ankony i delektuj się wyjątkową kuchnią. Rezerwuj już teraz lot z Lufthansą do Ankony! Poza lotami do Ankony, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Ancona

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  28°C
  /
  19°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  27°C
  /
  19°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  27°C
  /
  18°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  27°C
  /
  18°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Online Serwis Lufthansy

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Ancona z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.