• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Amman

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 1.849 PLN*

Informacje

Loty do Ammanu (AMM) - rezerwuj tanie loty do Ammanu

Rezerwuj loty do Jordanii! Loty do Ammanu (AMM)! Leć z Lufthansą do Ammanu i poznaj tą fascynującą wielokulturową metropolię Jordanii, w którym tradycja tak wspaniale współgra z nowoczesnością. Zanurz się w ten tajemniczy świat orientalny. Zwiedzaj Teatr Rzymski, Świątynie Herkulesa, Meczet Króla Husseina i przespaceruj się po słynnym arabskim bazarze - Suq, znajdującym się w samym centrum Starego Miasta, delektując się jego szczególną orientalną atmosferą. Zarezerwuj już teraz lot do tego bajkowego miasta i szykuj się na urlop pełen niezapomnianych przygód! Poza lotami do Ammanu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Amman

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  24°C
  /
  14°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  25°C
  /
  15°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  29°C
  /
  16°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  31°C
  /
  19°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Amman z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.