• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Amman

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 1.849 PLN*

Informacje

Loty do Ammanu (AMM) - rezerwuj tanie loty do Ammanu

Rezerwuj loty do Jordanii! Loty do Ammanu (AMM)! Leć z Lufthansą do Ammanu i poznaj tą fascynującą wielokulturową metropolię Jordanii, w którym tradycja tak wspaniale współgra z nowoczesnością. Zanurz się w ten tajemniczy świat orientalny. Zwiedzaj Teatr Rzymski, Świątynie Herkulesa, Meczet Króla Husseina i przespaceruj się po słynnym arabskim bazarze - Suq, znajdującym się w samym centrum Starego Miasta, delektując się jego szczególną orientalną atmosferą. Zarezerwuj już teraz lot do tego bajkowego miasta i szykuj się na urlop pełen niezapomnianych przygód! Poza lotami do Ammanu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Amman

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  34°C
  /
  23°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  34°C
  /
  23°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  33°C
  /
  22°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  32°C
  /
  20°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Online Serwis Lufthansy

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Amman z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.