Lot
Amman

Korzystnie do celów na całym świecie!
Od 1.919 PLN*

Więcej lotów

Pokaz warunki rezerwacji
* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu..

Informacje

Image

Loty do Ammanu (AMM) - rezerwuj tanie loty do Ammanu


Rezerwuj loty do Jordanii! Loty do Ammanu (AMM)! Leć z Lufthansą do Ammanu i poznaj tą fascynującą wielokulturową metropolię Jordanii, w którym tradycja tak wspaniale współgra z nowoczesnością. Zanurz się w ten tajemniczy świat orientalny. Zwiedzaj Teatr Rzymski, Świątynie Herkulesa, Meczet Króla Husseina i przespaceruj się po słynnym arabskim bazarze - Suq, znajdującym się w samym centrum Starego Miasta, delektując się jego szczególną orientalną atmosferą. Zarezerwuj już teraz lot do tego bajkowego miasta i szykuj się na urlop pełen niezapomnianych przygód! Poza lotami do Ammanu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda: Amman

  Dzisiaj Niedziela Poniedziałek Wtorek
32°C

Dzisiaj
32°C | 20°C 33°C | 20°C 32°C | 21°C 30°C | 18°C

Wiecej lotów

Lufthansa oferuje Państwu korzystne loty po całym świecie - lećcie Państwo bezpośrednio lub przez Frankfurt czy Monachium do Europy, Azji lub Ameryki. Zabierzemy Państwa do wybranych miejsc w charakterystycznej dla Lufthansy wysokiej jakości. Wyszukajcie lot z naszych najlepszych ofert. Zarezerwujcie już teraz tanie loty i podróżujcie po całym świecie. Z nami Państwa podróz stanie sie prawdziwym przeżyciem. Obojętnie czy spontaniczna podróż Last Minute czy planują Państwo z wyprzedzeniem: Tutaj znajdą Państwo pasujące oferty lotów.

 

Rezerwujcie Państwo lot Amman z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot Amman tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

 

 

Loty

  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Więcej opcji
Image

Rezerwacja lotów

Od zaraz mogą Państwo zarezerwować wybrany lot z gwarantowaną ceną i zapłacić 48 godzin później..
Więcej informacji o rezerwacji lotów