• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Almaty

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Od 2.909 PLN*

Informacje

Loty do Ałmat (ALA) - rezerwuj tanie loty do Ałmat z Polski

Wybierz się z Lufthansą do największego i najpiękniejszego miasta Kazachstanu! Ałmaty dostarczą ci niezapomnianych wrażeń. Ałmaty bowiem to nie tylko wspaniałe zabytki jak np. nietypowa drewniana Katedra Zofii, czy rosyjska cerkiew z 1907 roku, ale także ciekawi ludzie i niesamowity krajobraz. Rezerwuj tanie loty do Kazachstanu. Poza lotami do Ałmat, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę.

Pogoda in Almaty

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  -5°C
  /
  -14°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  -1°C
  /
  -12°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  2°C
  /
  -9°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  3°C
  /
  -6°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Almaty z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.