Lot
Akra

Korzystnie do celów na całym świecie!
Od 3.639 PLN*

Więcej lotów

Pokaz warunki rezerwacji
* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu..

Informacje

Image

Loty do Akry (ACC) - rezerwuj tanie loty do Ghany z Polski


Rezerwuj tanie loty do Ghany! Akra to największe miasto i główny port Ghany. Leć z Lufthansą do Akry i odkryj to jedno z najbardziej wpływowych miast Afryki! Zwiedzaj fascynujące zamki i forty nad Zatoką Gwinejską, podziwiaj wspaniałą architekturę z XIX. wieku, wybierz się na ogromny targ - Arts Center i zrelaksuj się przy jazzowej muzyce na żywo w Bywell - jednym z najlepszych tamtejszych klubów. Rezerwuj tani lot do Akry! Zwiedzaj świat z Lufthansą. Poza lotami do Akry, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę.

Pogoda: Akra

  Dzisiaj Niedziela Poniedziałek Wtorek
29°C

Dzisiaj
29°C | 23°C 30°C | 24°C 30°C | 24°C 30°C | 24°C

Wiecej lotów

Lufthansa oferuje Państwu korzystne loty po całym świecie - lećcie Państwo bezpośrednio lub przez Frankfurt czy Monachium do Europy, Azji lub Ameryki. Zabierzemy Państwa do wybranych miejsc w charakterystycznej dla Lufthansy wysokiej jakości. Wyszukajcie lot z naszych najlepszych ofert. Zarezerwujcie już teraz tanie loty i podróżujcie po całym świecie. Z nami Państwa podróz stanie sie prawdziwym przeżyciem. Obojętnie czy spontaniczna podróż Last Minute czy planują Państwo z wyprzedzeniem: Tutaj znajdą Państwo pasujące oferty lotów.

 

Rezerwujcie Państwo lot Akra z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot Akra tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

 

 

Loty

  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Więcej opcji
Image

Rezerwacja lotów

Od zaraz mogą Państwo zarezerwować wybrany lot z gwarantowaną ceną i zapłacić 48 godzin później..
Więcej informacji o rezerwacji lotów