• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Akra

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Akry (ACC) - rezerwuj tanie loty do Ghany z Polski

Rezerwuj tanie loty do Ghany! Akra to największe miasto i główny port Ghany. Leć z Lufthansą do Akry i odkryj to jedno z najbardziej wpływowych miast Afryki! Zwiedzaj fascynujące zamki i forty nad Zatoką Gwinejską, podziwiaj wspaniałą architekturę z XIX. wieku, wybierz się na ogromny targ - Arts Center i zrelaksuj się przy jazzowej muzyce na żywo w Bywell - jednym z najlepszych tamtejszych klubów. Rezerwuj tani lot do Akry! Zwiedzaj świat z Lufthansą. Poza lotami do Akry, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę.

Pogoda in Akra

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  31°C
  /
  24°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  31°C
  /
  25°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  30°C
  /
  25°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  30°C
  /
  25°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Akra z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.