• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Akra

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa Lot

Informacje

Loty do Akry (ACC) - rezerwuj tanie loty do Ghany z Polski

Rezerwuj tanie loty do Ghany! Akra to największe miasto i główny port Ghany. Leć z Lufthansą do Akry i odkryj to jedno z najbardziej wpływowych miast Afryki! Zwiedzaj fascynujące zamki i forty nad Zatoką Gwinejską, podziwiaj wspaniałą architekturę z XIX. wieku, wybierz się na ogromny targ - Arts Center i zrelaksuj się przy jazzowej muzyce na żywo w Bywell - jednym z najlepszych tamtejszych klubów. Rezerwuj tani lot do Akry! Zwiedzaj świat z Lufthansą. Poza lotami do Akry, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę.

Pogoda in Akra

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  33°C
  /
  26°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  33°C
  /
  26°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  32°C
  /
  26°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  32°C
  /
  26°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Akra z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.