• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Wrocław Nowy Jork

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa

Informacje

Loty Wrocław Nowy Jork (WRO - NYC) - rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Nowego Jorku

Loty Wrocław Nowy Jork (WRO - NYC). Zakupy na Times Square? Rejs statkiem po rzece Hudson? Spacer po Manhattanie? To może już wkrótce stać się rzeczywistością! Lufthansa oferuje bowiem loty do Nowego Jorku po niesamowicie niskich cenach! Leć z Lufthansą do Big Apple i zanurz się w jego świat pełen kontrastów. Zwiedź słynną Statuę Wolności, zrelaksuj się w fantastycznym Central Parku lub na plaży bruklińskiej Coney Island, nad samym Oceanem Atlantyckim i delektuj się sztuką awangardową w galeriach SoHo. Zarezerwuj już teraz lot z Lufthansą z Wrocławia do Nowego Jorku! Poza lotami do Nowego Jorku, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Nowy Jork

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  29°C
  /
  16°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  28°C
  /
  20°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  26°C
  /
  19°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  30°C
  /
  20°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Nowy Jork z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.