Triptype
  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Rezerwacje samochodów są dokonywane bezpośrednio u naszego partnera Avis, Budget lub Hertz i oddzielnie od rezerwacji lotów Lufthansa.

Rezerwacje hoteli są dokonywane bezpośrednio u naszego partnera Booking.com i oddzielnie od rezerwacji lotów Lufthansa.

Lot Wrocław Monachium

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Wyszukiwarka najlepszych cen Monachium

Informacje

Loty Wrocław Monachium (WRO - MUC) - rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Monachium

Loty Wrocław Monachium (WRO - MUC). Dobra zabawa na Oktoberfest, zakupy w jednym z ekskluzywnych butików na Maximilianstrasse, zwiedzanie wspaniałych historycznych zabytków, relaks w jednym z licznych parków, a może wycieczka w pobliskie Alpy? Monachium oferuje tak wiele różnorodnych fantastycznych atrakcji, że urlop w stolicy Bawarii to niewątpliwie gwarancja znakomitego wypoczynku. Z Lufthansą możesz teraz lecieć do Monachium po niesamowicie niskich cenach. Zarezerwuj więc już teraz lot do stolicy Bawarii! Poza lotami do Monachium, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Monachium

Dalsze oferty na przelot

Wiecej lotów do Niemiec

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Zarezerwuj lot Wrocław - Monachium!

Wybierasz się w podróż z Wrocławia do Monachium? Dobry wybór! By zapewnić sobie komfortową i korzystną cenowo podróż do serca Bawarii, krainy słynnych precli i ojczyzny Oktoberfestu, zarezerwuj już dzisiaj lot Wrocław - Monachium. Połączenie Wrocław - Monachium to oferta przygotowana przez Lufthansę specjalnie dla Ciebie! Podróżowanie do Monachium jeszcze nigdy nie było tak wygodnie i tanie. Zaplanuj już dzisiaj Twój lot do Monachium!