Lot Wrocław Monachium

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Wrocław - Monachium
Od 457 zł*

Loty Wrocław Monachium (WRO - MUC) - rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Monachium

Loty Wrocław Monachium (WRO - MUC). Dobra zabawa na Oktoberfest, zakupy w jednym z ekskluzywnych butików na Maximilianstrasse, zwiedzanie wspaniałych historycznych zabytków, relaks w jednym z licznych parków, a może wycieczka w pobliskie Alpy? Monachium oferuje tak wiele różnorodnych fantastycznych atrakcji, że urlop w stolicy Bawarii to niewątpliwie gwarancja znakomitego wypoczynku. Z Lufthansą możesz teraz lecieć do Monachium po niesamowicie niskich cenach. Zarezerwuj więc już teraz lot do stolicy Bawarii! Poza lotami do Monachium, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Dzisiaj
29°C / 18°C
Niedziela
21°C / 16°C
Poniedziałek
19°C / 14°C
Wtorek
18°C / 14°C

Oferty partnerskie

Booking.com

Znajdź swój hotel w dniu przyjazdu z pomocą Booking.com! Czy w pobliżu lotniska, w środku miasta lub w spokojnym oddalonym miejscu - my znajdziemy twóje preferowane zakwaterowanie.

Wynajęcie samochodu na miejscu

Wysiądź z samolotu i wsiądź do samochodu bez wysiłku: znajdź swój ulubiony samochód i wynajmij go bezpośrednio.

First Class

Podróżowanie w klasie Lufthansa First Class: wyśmienite posiłki, najlepsze wina, świetna rozrywka, luksusowe fotele do spania i wiele innych udogodnień sprawi, że czas w powietrzu pozostanie niezapomniany.