• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Wrocław Madryt

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa

Informacje

Loty Wrocław Madryt (WRO - MAD) - rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Madrytu

Loty Wrocław Madryt (WRO - MAD). Madryt to miasto bogate w tradycje i niezwykłą historię, o której przypominają imponujące zabytki i miejsca: klasztory, liczne dzieła sztuki, muzea jak np. słynne Prado i fascynujące pałace jak olbrzymi barokowy Pałac Królewski. Madryt to także idealne miejsce dla spragnionych rozrywki. Stolica Hiszpanii jest bowiem europejską stolicą nocnego życia: nie brakuje tu imprez, koncertów i dyskotek. I wreszcie, Madryt to fantastyczna kuchnia, którą można się delektować np. w Botin - najstarszej restauracji świata. Przeżyj to sam! Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i zarezerwuj tani lot do Madrytu! Poza lotami do Madrytu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Madryt

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  13°C
  /
  6°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  12°C
  /
  9°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  13°C
  /
  8°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  15°C
  /
  9°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Madryt z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.