Lot Wrocław Madryt

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Wrocław - Madryt
Od 821 zł*

Loty Wrocław Madryt (WRO - MAD) - rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Madrytu

Loty Wrocław Madryt (WRO - MAD). Madryt to miasto bogate w tradycje i niezwykłą historię, o której przypominają imponujące zabytki i miejsca: klasztory, liczne dzieła sztuki, muzea jak np. słynne Prado i fascynujące pałace jak olbrzymi barokowy Pałac Królewski. Madryt to także idealne miejsce dla spragnionych rozrywki. Stolica Hiszpanii jest bowiem europejską stolicą nocnego życia: nie brakuje tu imprez, koncertów i dyskotek. I wreszcie, Madryt to fantastyczna kuchnia, którą można się delektować np. w Botin - najstarszej restauracji świata. Przeżyj to sam! Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i zarezerwuj tani lot do Madrytu! Poza lotami do Madrytu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Dzisiaj
18°C / C
Niedziela
16°C / C
Poniedziałek
16°C / C
Wtorek
16°C / C

Oferty partnerskie

Zarezerwuj hotel i zgromadź mile

Skorzystaj z serwisu Booking.com – światowego lidera rezerwacji hoteli online – a przy okazji zgromadzisz mile premiowe Miles & More. To bardzo proste: zarezerwuj kwaterę na Booking.com, ciesz się pobytem, a mile premiowe trafią na Twoje konto.

Wynajęcie samochodu na miejscu

Wysiądź z samolotu i wsiądź do samochodu bez wysiłku: znajdź swój ulubiony samochód i wynajmij go bezpośrednio.

First Class

Podróżowanie w klasie Lufthansa First Class: wyśmienite posiłki, najlepsze wina, świetna rozrywka, luksusowe fotele do spania i wiele innych udogodnień sprawi, że czas w powietrzu pozostanie niezapomniany.