• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Wrocław Frankfurt

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa

Informacje

Loty Wrocław Frankfurt (WRO - FRA) - Rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Frankfurtu

Poza lotami do Frankfurtu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz! Loty z Wrocławia do Frankfurtu - Tanie bilety lotnicze Wrocław Frankfurt. Frankfurt kojarzy się przede wszystkim z finansami i wysokimi biurowcami. Nic dziwnego, bowiem Frankfurt to centrum finansowo - handlowe. Tu znajduje się giełda niemiecka i siedziba narodowego banku niemieckiego. Ale Frankfurt oferuje wiele innych ciekawych atrakcji jak np. średniowieczny Roemerberg, liczne muzea, dom Goethego, Starą Operę, szalone imprezy nad jeziorem Schwedler i relaks nad Menem. Zarezerwuj już teraz lot z Lufthansą z Wrocławia do Frankfurtu po niesamowicie atrakcyjnych cenach!

Pogoda in Frankfurt

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  6°C
  /
  3°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  7°C
  /
  1°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  6°C
  /
  0°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  3°C
  /
  -1°C

Wiecej lotów do Niemiec

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Marzysz o tym, by przezyc cos naprawde niezwyklego? Wzbij sie w chmury z samolotem flagowym A380 Lufthansy - zdumiewajacym pod kazdym wzgledem.

Zarezerwuj podróż Wrocław-Frankfurt

Setki naszych pasażerów z całego świata podróżują każdego dnia do Frankfurtu - europejskiej stolicy biznesu i finansów. Dzięki połączeniu Wrocław - Frankfurt możesz sprawnie podróżować między Wrocławiem a Frankfurtem, zarówno w celach służbowych jak i turystycznych. Już dzisiaj możesz wygodnie zarezerwować połączenie Wrocław - Frankfurt w korzystnej cenie. Wybierz bezpośredni lot Wrocław - Frankfurt i nie martw się o formalności!

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.