• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Wrocław Barcelona

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa

Informacje

Loty Wrocław Barcelona (WRO - BCN) - rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Barcelony

Loty Wrocław Barcelona (WRO - BCN). Rezerwuj bilety lotnicze Wrocław Barcelona. Miliony turystów przyciąga śródziemnomorska atmosfera. Stolica Katalonii oferuje nowe wrażenia, gwarantuje połączenie wypoczynku ze zwiedzaniem. Fascynująca architektura Gaudiego, długie noce na Las Ramblas, jedyny w swoim rodzaju spektakl Font Magica, cudowne parki i plaże w środku miasta oraz niepowtarzalna śródziemnomorska kuchnia to tylko nieliczne atrakcje jakie oferuje ci ta hiszpańska metropolia. Już dziś możesz spełnić swoje marzenie, rezerwując tani lot z Lufthansą do Barcelony! Poza lotami do Barcelony, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Barcelona

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  23°C
  /
  12°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  25°C
  /
  13°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  25°C
  /
  12°C
 • Sobota
  Pogoda Sobota
  24°C
  /
  15°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Barcelona z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.