• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Wrocław Barcelona

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa

Od 822 PLN*

Informacje

Loty Wrocław Barcelona (WRO - BCN) - rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Barcelony

Loty Wrocław Barcelona (WRO - BCN). Rezerwuj bilety lotnicze Wrocław Barcelona. Miliony turystów przyciąga śródziemnomorska atmosfera. Stolica Katalonii oferuje nowe wrażenia, gwarantuje połączenie wypoczynku ze zwiedzaniem. Fascynująca architektura Gaudiego, długie noce na Las Ramblas, jedyny w swoim rodzaju spektakl Font Magica, cudowne parki i plaże w środku miasta oraz niepowtarzalna śródziemnomorska kuchnia to tylko nieliczne atrakcje jakie oferuje ci ta hiszpańska metropolia. Już dziś możesz spełnić swoje marzenie, rezerwując tani lot z Lufthansą do Barcelony! Poza lotami do Barcelony, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Barcelona

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  32°C
  /
  20°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  30°C
  /
  20°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  30°C
  /
  19°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  29°C
  /
  19°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Online Serwis Lufthansy

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Barcelona z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.