• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Warszawa Waszyngton

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa

Od 2.689 PLN*

Informacje

Loty Warszawa Waszyngton (WAW - WAS) - rezerwuj tanie loty z Warszawy do Waszyngtonu

Loty Warszawa Waszyngton (WAW - WAS). Leć z Lufthansą do stolicy Stanów Zjednoczonych! Tak, to jest możliwe! Lufthansa oferuje bowiem tanie loty do Waszyngtonu! W Waszyngtonie czeka na ciebie wiele ciekawych atrakcji takich jak Instytut Smithsona - największy kompleks muzeów i ośrodków edukacyjno-badawczych na świecie, park Mali z licznymi pomnikami i budowlami upamiętniającymi najważniejsze wydarzenia z dziejów Stanów Zjednoczonych, no i oczywiście Biały Dom. W przepięknym Georgetown znajdziesz przytulne kawiarenki o kosmopolitycznym charakterze, liczne teatry czy kluby jazzowe. Zarezerwuj już teraz lot do Waszyngtonu! Poza lotami do Waszyngtonu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Waszyngton

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  27°C
  /
  20°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  29°C
  /
  21°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  28°C
  /
  20°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  27°C
  /
  19°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Waszyngton z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.