Lot Warszawa Paryż

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Warszawa - Paryż
Od 618 zł*

Już dzisiaj możesz zarezerwować tanie loty Warszawa Paryż (WAW - PAR)

Już dzisiaj możesz zarezerwować korzystne loty Warszawa Paryż (WAW - PAR). Stolica Francji jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast na świecie. Paryż ze swoimi zabytkami, takimi jak Wieża Eiffla, katedra Notre Dame czy nowoczesna dzielnica La Défense, to idealne miejsce do spędzenia wymarzonego i pozostającego długo w pamięci urlopu. Będąc w Paryżu trzeba koniecznie wybrać się do muzeum w Luwrze, aby zobaczyć przepiękne dzieła malarstwa światowego, a także wspaniałe zabytki sztuki egipskiej. Romantyczne kawiarenki i bulwary nad Sekwaną sprawią, że zakochasz się w tym mieście i jeszcze wielokrotnie do niego powrócisz, wybierając korzystne loty z Warszawy liniami lotniczymi Lufthansa.

Dzisiaj
21°C / 13°C
Piątek
17°C / 15°C
Sobota
18°C / 14°C
Niedziela
13°C / 10°C

Oferty partnerskie

Zarezerwuj hotel i zgromadź mile

Skorzystaj z serwisu Booking.com – światowego lidera rezerwacji hoteli online – a przy okazji zgromadzisz mile premiowe Miles & More. To bardzo proste: zarezerwuj kwaterę na Booking.com, ciesz się pobytem, a mile premiowe trafią na Twoje konto.

Rezerwuj teraz: oferta specjalna w Hertz

Wysiądź z samolotu i wsiądź do samochodu bez wysiłku: znajdź swój ulubiony samochód i wynajmij go bezpośrednio.

First Class

Podróżowanie w klasie Lufthansa First Class: wyśmienite posiłki, najlepsze wina, świetna rozrywka, luksusowe fotele do spania i wiele innych udogodnień sprawi, że czas w powietrzu pozostanie niezapomniany.