Lot
Warszawa Nowy Jork

Korzystnie do celów na całym świecie!
Od 2.139 PLN*

Więcej lotów

Pokaz warunki rezerwacji
* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu..

Informacje

Image

Loty Warszawa Nowy Jork (WAW - NYC) - rezerwuj i leć tanio do Nowego Jorku


Loty Warszawa Nowy Jork (WAW - NYC). Tanie loty do Nowego Jorku. Korzystaj z atrakcyjnych cen przelotów z Warszawy do Nowego Jorku. Poznaj to największe miasto Stanów Zjednoczonych. Przespaceruj się wśród imponujących drapaczy chmur i odkryj bogate zakątki tego wielokulturowego miasta. Do głównych atrakcji należą przede wszystkim: Statua Wolności, Wyspa Ellis, teatry na Broadwayu, Central Park, Rockefeller Center, Times Square oraz zakupy w luksusowych butikach przy Piątej Alei i Madison Avenue. Podziwiaj panoramę Nowego Jorku z Empire State Building, wybudowanezm w stylu Art déco. Zwiedź Metropolitan Museum of Art, jedno z największych muzeów na świecie i przespaceruj się po Times Square, najczęściej odwiedzanej atrakcji turystycznej w całych Stanach Zjednoczonych. Zarezerwuj teraz lot z Lufthansą i skorzystaj z jej niesamowicie atrakcyjnych ofert.

Pogoda: Nowy Jork

  Dzisiaj Czwartek Piątek Sobota
36°C

Dzisiaj
36°C | 25°C 34°C | 25°C 32°C | 24°C 33°C | 24°C

Wiecej lotów

Lufthansa oferuje Państwu korzystne loty po całym świecie - lećcie Państwo bezpośrednio lub przez Frankfurt czy Monachium do Europy, Azji lub Ameryki. Zabierzemy Państwa do wybranych miejsc w charakterystycznej dla Lufthansy wysokiej jakości. Wyszukajcie lot z naszych najlepszych ofert. Zarezerwujcie już teraz tanie loty i podróżujcie po całym świecie. Z nami Państwa podróz stanie sie prawdziwym przeżyciem. Obojętnie czy spontaniczna podróż Last Minute czy planują Państwo z wyprzedzeniem: Tutaj znajdą Państwo pasujące oferty lotów.

 

Zarezerwuj lot Warszawa - Nowy Jork już teraz

Lot do Nowego Jorku zawsze był Twoim marzeniem? Teraz dzięki połączeniu Warszawa - Nowy Jork, realizowanemu przez Lufthansę, możesz zarezerwować swoją podróż i po niespełna kilku godzinach z bliska podziwiać nowojorską Statuę Wolności, odwiedzić słynne teatry na Broadwayu, spacerować po Times Square czy dać upust zakupowemu szaleństwu w modnych butikach w samym sercu Nowego Jorku. Zarezerwuj już teraz lot Warszawa - Nowy Jork z Lufthansą po okazyjnej cenie i ciesz się urokami Wielkiego Jabłka!

Loty

  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Więcej opcji
PLNR_973754
PLNR_973871