Lot Warszawa Nowy Jork

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Warszawa - Nowy Jork
Od 1613 zł*

Loty Warszawa Nowy Jork (WAW - NYC) - rezerwuj i leć tanio do Nowego Jorku

Loty Warszawa Nowy Jork (WAW - NYC). Tanie loty do Nowego Jorku. Korzystaj z atrakcyjnych cen przelotów z Warszawy do Nowego Jorku. Poznaj to największe miasto Stanów Zjednoczonych. Przespaceruj się wśród imponujących drapaczy chmur i odkryj bogate zakątki tego wielokulturowego miasta. Do głównych atrakcji należą przede wszystkim: Statua Wolności, Wyspa Ellis, teatry na Broadwayu, Central Park, Rockefeller Center, Times Square oraz zakupy w luksusowych butikach przy Piątej Alei i Madison Avenue. Podziwiaj panoramę Nowego Jorku z Empire State Building, wybudowanezm w stylu Art déco. Zwiedź Metropolitan Museum of Art, jedno z największych muzeów na świecie i przespaceruj się po Times Square, najczęściej odwiedzanej atrakcji turystycznej w całych Stanach Zjednoczonych. Zarezerwuj teraz lot z Lufthansą i skorzystaj z jej niesamowicie atrakcyjnych ofert.

Dzisiaj
27°C / 24°C
Wtorek
27°C / 21°C
Środa
25°C / 20°C
Czwartek
27°C / 23°C

Oferty partnerskie

Booking.com

Znajdź swój hotel w dniu przyjazdu z pomocą Booking.com! Czy w pobliżu lotniska, w środku miasta lub w spokojnym oddalonym miejscu - my znajdziemy twóje preferowane zakwaterowanie.

Wynajęcie samochodu na miejscu

Wysiądź z samolotu i wsiądź do samochodu bez wysiłku: znajdź swój ulubiony samochód i wynajmij go bezpośrednio.

First Class

Podróżowanie w klasie Lufthansa First Class: wyśmienite posiłki, najlepsze wina, świetna rozrywka, luksusowe fotele do spania i wiele innych udogodnień sprawi, że czas w powietrzu pozostanie niezapomniany.