• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Warszawa Nowy Jork

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa

Od 2.189 PLN*

Informacje

Loty Warszawa Nowy Jork (WAW - NYC) - rezerwuj i leć tanio do Nowego Jorku

Loty Warszawa Nowy Jork (WAW - NYC). Tanie loty do Nowego Jorku. Korzystaj z atrakcyjnych cen przelotów z Warszawy do Nowego Jorku. Poznaj to największe miasto Stanów Zjednoczonych. Przespaceruj się wśród imponujących drapaczy chmur i odkryj bogate zakątki tego wielokulturowego miasta. Do głównych atrakcji należą przede wszystkim: Statua Wolności, Wyspa Ellis, teatry na Broadwayu, Central Park, Rockefeller Center, Times Square oraz zakupy w luksusowych butikach przy Piątej Alei i Madison Avenue. Podziwiaj panoramę Nowego Jorku z Empire State Building, wybudowanezm w stylu Art déco. Zwiedź Metropolitan Museum of Art, jedno z największych muzeów na świecie i przespaceruj się po Times Square, najczęściej odwiedzanej atrakcji turystycznej w całych Stanach Zjednoczonych. Zarezerwuj teraz lot z Lufthansą i skorzystaj z jej niesamowicie atrakcyjnych ofert.

Pogoda in Nowy Jork

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  28°C
  /
  20°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  24°C
  /
  17°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  21°C
  /
  16°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  21°C
  /
  16°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Online Serwis Lufthansy

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot Warszawa - Nowy Jork już teraz

Lot do Nowego Jorku zawsze był Twoim marzeniem? Teraz dzięki połączeniu Warszawa - Nowy Jork, realizowanemu przez Lufthansę, możesz zarezerwować swoją podróż i po niespełna kilku godzinach z bliska podziwiać nowojorską Statuę Wolności, odwiedzić słynne teatry na Broadwayu, spacerować po Times Square czy dać upust zakupowemu szaleństwu w modnych butikach w samym sercu Nowego Jorku. Zarezerwuj już teraz lot Warszawa - Nowy Jork z Lufthansą po okazyjnej cenie i ciesz się urokami Wielkiego Jabłka!

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.