Lot Warszawa Los Angeles

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Warszawa - Los Angeles
Od 2628 zł*

Loty Warszawa Los Angeles - rezerwuj tanie loty z Warszawy do Los Angeles (WAW - LAX)

Loty Warszawa Los Angeles (WAW - LAX). Już teraz możesz skorzystać z atrakcyjnych ofert Lufthansy i lecieć do Los Angeles, gdzie czeka na ciebie mnóstwo niesamowitych wrażeń: Hollywood, Beverly Hills, fantastyczne plaże w Malibu, słynne kasyna, to tylko nieliczne atrakcje, którymi możesz się delektować w tej magicznej, leżącej nad samym Pacyfikiem, kalifornijskiej metropolii. Zarezerwuj już dziś tani lot z Warszawy do Los Angeles i daj się porwać temu pulsującemu miastu! Poza lotami do Los Angeles, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Dzisiaj
28°C / 23°C
Piątek
25°C / 21°C
Sobota
30°C / 20°C
Niedziela
34°C / 24°C

Oferty partnerskie

Zarezerwuj hotel i zgromadź mile

Skorzystaj z serwisu Booking.com – światowego lidera rezerwacji hoteli online – a przy okazji zgromadzisz mile premiowe Miles & More. To bardzo proste: zarezerwuj kwaterę na Booking.com, ciesz się pobytem, a mile premiowe trafią na Twoje konto.

Rezerwuj teraz: oferta specjalna w Hertz

Wysiądź z samolotu i wsiądź do samochodu bez wysiłku: znajdź swój ulubiony samochód i wynajmij go bezpośrednio.

First Class

Podróżowanie w klasie Lufthansa First Class: wyśmienite posiłki, najlepsze wina, świetna rozrywka, luksusowe fotele do spania i wiele innych udogodnień sprawi, że czas w powietrzu pozostanie niezapomniany.