• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Warszawa Lizbona

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa

Od 609 PLN*

Informacje

Loty z Warszawy do Lizbony - Rezerwuj i leć tanio do Lizbony (WAW - LIS)

Loty z Warszawy do Lizbony (WAW - LIS). Tanie loty do Lizbony. Korzystaj z atrakcyjnych cen przelotów z Warszawy do Lizbony. Poznaj to bogate w obyczaje serce Portugalii. Przespaceruj się po przepięknych i malowniczych ulicach tego fantazyjnego miasta i skosztuj wyśmienitych specjałów kuchni portugalskiej. Rezerwuj tanie bilety i leć z Lufthansą, aby odkryć Lizbonę.

Pogoda in Lizbona

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  24°C
  /
  14°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  28°C
  /
  15°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  25°C
  /
  16°C
 • Piątek
  Pogoda Piątek
  21°C
  /
  15°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Online Serwis Lufthansy

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot Warszawa - Lizbona

Odkryj korzystne i komfortowe połączenie Warszawa - Lizbona, które pozwoli Ci w kilka godzin przenieść się do serca Portugalii i zasmakować kultury tego kraju. Lot Warszawa - Lizbona stanowi część unikalnej oferty Lufthansy. Codziennie realizujemy tysiące połączeń, które pozwolą Ci odwiedzić najpiękniejsze zakątki świata. Zarezerwuj już dzisiaj tanie bilety Warszawa - Lizbona i ciesz się słońcem romantycznej Lizbony!

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.