Lot Warszawa Hongkong

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Warszawa - Hong Kong
Od 2466 zł*

Loty Warszawa Hongkong (WAW - HKG) - rezerwuj tanie loty z Warszawy do Hongkongu

Loty Warszawa Hongkong (WAW - HKG). Teraz masz okazję zarezerwować tani lot do Hongkongu. Hongkong to miasto pełne kontrastów. Tu bowiem kultura Wschodu łączy się z kulturą Zachodu, piękne zielone krajobrazy kontrastują ze skupiskami drapaczy chmur, które wieczorem mienią się różnorodnymi fascynującymi barwami. Już dla samego tego spektaklu warto tu przyjechać. Ze Wzgórza Wiktorii możesz delektować się przepiękną panoramą tej olbrzymiej metropolii. Przekonaj się sam o niesamowitym uroku tego miasta i rezerwuj już teraz lot z Lufthansą do Hongkongu!

Dzisiaj
28°C / 25°C
Piątek
29°C / 25°C
Sobota
26°C / 25°C
Niedziela
26°C / 22°C

Oferty partnerskie

Zarezerwuj hotel i zgromadź mile

Skorzystaj z serwisu Booking.com – światowego lidera rezerwacji hoteli online – a przy okazji zgromadzisz mile premiowe Miles & More. To bardzo proste: zarezerwuj kwaterę na Booking.com, ciesz się pobytem, a mile premiowe trafią na Twoje konto.

Rezerwuj teraz: oferta specjalna w Hertz

Wysiądź z samolotu i wsiądź do samochodu bez wysiłku: znajdź swój ulubiony samochód i wynajmij go bezpośrednio.

First Class

Podróżowanie w klasie Lufthansa First Class: wyśmienite posiłki, najlepsze wina, świetna rozrywka, luksusowe fotele do spania i wiele innych udogodnień sprawi, że czas w powietrzu pozostanie niezapomniany.