• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Warszawa Chicago

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa

Od 2.189 PLN*

Informacje

Loty Warszawa Chicago (WAW - ORD) - tanie loty z Warszawy do Chicago

Loty Warszawa Chicago (WAW - ORD). Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i wybierz się do Chicago! Poznaj to fascynujące miasto drapaczy chmur! Ale Chicago to także wspaniała architektura, liczne muzea, teatry oraz okazałe, zapraszające do wypoczynku parki jak np. Lincoln Park, w którym znajduje się darmowe Zoo. Metropolia jest także znana ze swojej pulsującej sceny muzycznej. W centrum miasta znajduje się wiele fantastycznych barów bluesowych i jazzowych, które oferują dobrą zabawę do późnych godzin nocnych. Chicago to fantastyczny urlop dla całej rodziny. Rezerwuj już teraz lot z Lufthansą do Chicago!

Pogoda in Chicago

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  28°C
  /
  21°C
 • Niedziela
  Pogoda Niedziela
  29°C
  /
  18°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  27°C
  /
  17°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  25°C
  /
  17°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot Warszawa-Chicago!

Odkryj słynne wietrzne miasto wraz z Lufthansą, rezerwując lot Warszawa - Chicago! Połączenie Warszawa - Chicago to nie tylko wspaniała przygoda z amerykańskim snem, ale również gwarancja zadowolenia z podróży i wysoka jakość usług lotniczych. Dzięki naszej specjalnej ofercie lotów do USA, Chicago jest na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z niej już dzisiaj i zaplanuj z nami Twoją podróż, wybierając specjalne połączenie Warszawa - Chicago.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.