• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Lot Warszawa Chicago

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa

Od 2.051 PLN*

Informacje

Loty Warszawa Chicago (WAW - ORD) - tanie loty z Warszawy do Chicago

Loty Warszawa Chicago (WAW - ORD). Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i wybierz się do Chicago! Poznaj to fascynujące miasto drapaczy chmur! Ale Chicago to także wspaniała architektura, liczne muzea, teatry oraz okazałe, zapraszające do wypoczynku parki jak np. Lincoln Park, w którym znajduje się darmowe Zoo. Metropolia jest także znana ze swojej pulsującej sceny muzycznej. W centrum miasta znajduje się wiele fantastycznych barów bluesowych i jazzowych, które oferują dobrą zabawę do późnych godzin nocnych. Chicago to fantastyczny urlop dla całej rodziny. Rezerwuj już teraz lot z Lufthansą do Chicago!

Pogoda in Chicago

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  27°C
  /
  21°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  25°C
  /
  17°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  23°C
  /
  15°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  23°C
  /
  15°C

Wiecej lotów

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Online Serwis Lufthansy

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot Warszawa-Chicago!

Odkryj słynne wietrzne miasto wraz z Lufthansą, rezerwując lot Warszawa - Chicago! Połączenie Warszawa - Chicago to nie tylko wspaniała przygoda z amerykańskim snem, ale również gwarancja zadowolenia z podróży i wysoka jakość usług lotniczych. Dzięki naszej specjalnej ofercie lotów do USA, Chicago jest na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z niej już dzisiaj i zaplanuj z nami Twoją podróż, wybierając specjalne połączenie Warszawa - Chicago.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.