Lot Warszawa Bolonia

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Warszawa - Bolonia
Od 801 zł*

Loty Warszawa Bolonia (WAW - BLQ) - Rezerwuj tanie loty z Warszawy do Bolonii

Loty Warszawa Bolonia (WAW - BLQ). Leć z Lufthansą z Warszawy do Bolonii. Bolonia to urocze miasto uniwersyteckie położone u stóp Apeninów. Oprócz malowniczego położenia i wspaniałych historycznych zabytków jak np. ruiny rzymskich budowli, Bolonia oferuje znakomitą kuchnię. Poza lotami do Bolonii, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Dzisiaj
17°C / C
Wtorek
18°C / C
Środa
18°C / C
Czwartek
19°C / C

Oferty partnerskie

Zarezerwuj hotel i zgromadź mile

Skorzystaj z serwisu Booking.com – światowego lidera rezerwacji hoteli online – a przy okazji zgromadzisz mile premiowe Miles & More. To bardzo proste: zarezerwuj kwaterę na Booking.com, ciesz się pobytem, a mile premiowe trafią na Twoje konto.

Wynajęcie samochodu na miejscu

Wysiądź z samolotu i wsiądź do samochodu bez wysiłku: znajdź swój ulubiony samochód i wynajmij go bezpośrednio.

First Class

Podróżowanie w klasie Lufthansa First Class: wyśmienite posiłki, najlepsze wina, świetna rozrywka, luksusowe fotele do spania i wiele innych udogodnień sprawi, że czas w powietrzu pozostanie niezapomniany.