• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Poznań Paryż

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa

Informacje

Loty Poznań Paryż - rezerwuj tanie loty z Poznania do Paryża (POZ - PAR)

Loty Poznań Paryż (POZ - PAR). Dzięki atrakcyjnym ofertom Lufthansy możesz teraz zarezerwować tani lot do Paryża. Stolica Francji zachwyci cię nie tylko wspaniałymi zabytkami jak Katedra Notre Dame, Luwr i Wieża Eifla, ale także tak urokliwymi miejscami jak np. Montparnasse z przytulnymi kawiarenkami i barami, w których dawniej przesiadywali światowej sławy artyści albo też romantyczny bulwar nad Sekwaną. Paryż to wyjątkowe miasto, które trzeba zobaczyć. Zarezerwuj już teraz tani lot z Poznania do Paryża! Poza lotami do Paryża, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda in Paryż

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  15°C
  /
  12°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  14°C
  /
  12°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  17°C
  /
  12°C
 • Czwartek
  Pogoda Czwartek
  19°C
  /
  12°C

Wiecej lotów do Europy

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Zarezerwuj lot do Paryż z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot USA tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.