Lot
Poznań Paryż

Korzystnie do celów na całym świecie!

Więcej lotów

Pokaz warunki rezerwacji
* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu..

Informacje

Image

Loty Poznań Paryż - rezerwuj tanie loty z Poznania do Paryża (POZ - PAR)


Loty Poznań Paryż (POZ - PAR). Dzięki atrakcyjnym ofertom Lufthansy możesz teraz zarezerwować tani lot do Paryża. Stolica Francji zachwyci cię nie tylko wspaniałymi zabytkami jak Katedra Notre Dame, Luwr i Wieża Eifla, ale także tak urokliwymi miejscami jak np. Montparnasse z przytulnymi kawiarenkami i barami, w których dawniej przesiadywali światowej sławy artyści albo też romantyczny bulwar nad Sekwaną. Paryż to wyjątkowe miasto, które trzeba zobaczyć. Zarezerwuj już teraz tani lot z Poznania do Paryża! Poza lotami do Paryża, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Pogoda: Paryż

  Dzisiaj Niedziela Poniedziałek Wtorek
32°C

Dzisiaj
32°C | 21°C 29°C | 17°C 31°C | 16°C 28°C | 17°C

Wiecej lotów do Europy

Lufthansa oferuje Państwu korzystne loty po całym świecie - lećcie Państwo bezpośrednio lub przez Frankfurt czy Monachium do Europy, Azji lub Ameryki. Zabierzemy Państwa do wybranych miejsc w charakterystycznej dla Lufthansy wysokiej jakości. Wyszukajcie lot z naszych najlepszych ofert. Zarezerwujcie już teraz tanie loty i podróżujcie po całym świecie. Z nami Państwa podróz stanie sie prawdziwym przeżyciem. Obojętnie czy spontaniczna podróż Last Minute czy planują Państwo z wyprzedzeniem: Tutaj znajdą Państwo pasujące oferty lotów.

 

Rezerwujcie Państwo lot Paryż z Lufthansą

Urlop wypoczynkowy, zwiedzanie miast czy krótka wycieczka, prywatnie czy w interesach: Zarezerwujcie Państwo lot Paryż tanio z Lufthansą i lećcie bezpośrednio lub przez Frankfurt lub Monachium. Potrzebują Państwo wiecej informacji? My pomozemy Panstwu znaleźć odpowiedni cel podrózy. Tutaj znajdą Państwo filmy, informacje o specjalnych ofertach, dodatkowe informacje o podrózach i opnie o celach podrózy. Odkryjcie Państwo z Lufthansą najciekawsze cele podrózy.

Loty

  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Więcej opcji
PLNR_973754
PLNR_973871