Lot Kraków Nowy Jork

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Krakow - Nowy Jork
Od 2162 zł*

Loty Krakow Nowy York (KRK - NYC) - Rezerwuj tanie loty z Krakówa do Nowego Jorku

Loty Krakow Nowy York (KRK - NYC) - Tanie bilety lotnicze Kraków Nowy York. Dzięki atrakcyjnym ofertom Lufthansy możesz teraz zarezerwować tani lot. Światowe centrum mody i handlu - Time Square, Broadway, Statua Wolności, Empire State Building - skąd możesz podziwiać panoramę miasta, liczne parki i plaże nad samym Oceanem Atlantyckim, to tylko niektóre miejsca w Nowym Jorku, które przyciągają miliony turystów. Big Apple tętni życiem całą dobę. Skorzystaj więc z tej atrakcyjnej oferty Lufthansy i przekonaj się sam, że Nowy Jork nie bez powodu nazywany jest 'Miastem, które nigdy nie śpi'!

Dzisiaj
22°C / 15°C
Piątek
21°C / 15°C
Sobota
22°C / 15°C
Niedziela
23°C / 17°C

Oferty partnerskie

Zarezerwuj hotel i zgromadź mile

Skorzystaj z serwisu Booking.com – światowego lidera rezerwacji hoteli online – a przy okazji zgromadzisz mile premiowe Miles & More. To bardzo proste: zarezerwuj kwaterę na Booking.com, ciesz się pobytem, a mile premiowe trafią na Twoje konto.

Rezerwuj teraz: oferta specjalna w Hertz

Wysiądź z samolotu i wsiądź do samochodu bez wysiłku: znajdź swój ulubiony samochód i wynajmij go bezpośrednio.

First Class

Podróżowanie w klasie Lufthansa First Class: wyśmienite posiłki, najlepsze wina, świetna rozrywka, luksusowe fotele do spania i wiele innych udogodnień sprawi, że czas w powietrzu pozostanie niezapomniany.