Lot Kraków Londyn

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Krakow - Londyn
Od 619 zł*

Loty Kraków Londyn (KRK - LON) - rezerwuj tanie loty z Krakowa do Londynu

Loty Kraków Londyn (KRK - LON). Skorzystaj z atrakcyjnej oferty Lufthansy i zarezerwuj tani lot do Londynu. Daj się porwać szalonemu rytmowi tej europejskiej metropolii, gdzie czekają na ciebie niesamowite doznania. Zobacz na żywo Tower of London, Tower Bridge, Pałac Buckingham, Muzeum Figur Woskowych, podziwiaj wspaniały zbiór obrazów w jednej z największych galerii świata - National Gallery i zrelaksuj się na łonie natury w jednym z tak licznych parków miejskich jak np. Hyde Park. Nie wahaj sie, rezerwuj lot z Lufthansą do Londynu! Poza lotami do Londynu, Lufthansa lata także do wielu innych miejsc świata. Rozkoszuj się długimi podróżami do dalekich i egzotycznych krajów. Zarezerwuj weekendowy bilet do niezliczonych miast, aby poznać ich kulturę, wybrać się na zakupy lub po prostu odwiedzić swoich bliskich. Lufthansa zabierze cię dokąd zechcesz!

Dzisiaj
15°C / 12°C
Niedziela
14°C / 10°C
Poniedziałek
15°C / 11°C
Wtorek
18°C / 15°C

Oferty partnerskie

Zarezerwuj hotel i zgromadź mile

Skorzystaj z serwisu Booking.com – światowego lidera rezerwacji hoteli online – a przy okazji zgromadzisz mile premiowe Miles & More. To bardzo proste: zarezerwuj kwaterę na Booking.com, ciesz się pobytem, a mile premiowe trafią na Twoje konto.

Rezerwuj teraz: oferta specjalna w Hertz

Wysiądź z samolotu i wsiądź do samochodu bez wysiłku: znajdź swój ulubiony samochód i wynajmij go bezpośrednio.

First Class

Podróżowanie w klasie Lufthansa First Class: wyśmienite posiłki, najlepsze wina, świetna rozrywka, luksusowe fotele do spania i wiele innych udogodnień sprawi, że czas w powietrzu pozostanie niezapomniany.