Triptype
  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi

Rezerwacje samochodów są dokonywane bezpośrednio u naszego partnera Avis, Budget lub Hertz i oddzielnie od rezerwacji lotów Lufthansa.

Rezerwacje hoteli są dokonywane bezpośrednio u naszego partnera Booking.com i oddzielnie od rezerwacji lotów Lufthansa.

Lot Gdansk Monachium

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Wyszukiwarka najlepszych cen Monachium

Informacje

Loty Gdańsk Monachium (GDN - MUC) - Rezerwuj tanie loty z Gdańska do Monachium

Loty Gdańsk Monachium (GDN - MUC). Tanie bilety lotnicze Gdańsk Monachium. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i zarezerwuj lot z Gdańska do Monachium. W stolicy Bawarii czeka na ciebie mnóstwo atrakcji. Liczne muzea i galerie jak Niemieckie Muzeum, Nowa i Stara Pinakoteka, różnorodne imprezy dla całej rodziny oraz wspaniałe parki jak np. Angielski Ogród - jeden z największych parków miejskich świata i przede wszystkim słynny Oktoberfest przyciągają tysiące turystów ze wszystkich zakątków globu ziemskiego. Ale Monachium to także tętniące życiem kawiarnie, bary i kluby nocne. Leć z Lufthansą do Monachium i przekonaj się sam o wyjątkowości tego miasta!

Pogoda in Monachium

Wiecej lotów do Niemiec

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Leć z Gdańska do Monachium z Lufthansą

Potrzebujesz korzystnego połączenia z lotniska w Gdańsku do Monachium? Wybierz lot Gdańsk - Monachium z Lufthansą. Dzięki naszej specjalnej ofercie możesz w kilku prostych krokach i po okazyjnej cenie zarezerwować lot do serca Bawarii - Monachium, by odkryć malownicze krajobrazy nad rzeką Izarą, podziwiać perły lokalnej architektury na Marienplatz, zobaczyć stadion Allianz Arena z bliska czy skosztować tradycyjnego bawarskiego piwa. Połączenie Gdańsk - Monachium już teraz w zasięgu Twojej ręki!