• Puste pole wyboru lotniska wylotu.
 • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
 • Lotniska odlotu i przylotu nie mogą być takie same. Proszę poprawić wprowadzone dane.
 • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
 • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Lot Gdansk Monachium

Teraz korzystnie zaplanuj z Lufthansa

Lufthansa

Informacje

Loty Gdańsk Monachium (GDN - MUC) - Rezerwuj tanie loty z Gdańska do Monachium

Loty Gdańsk Monachium (GDN - MUC). Tanie bilety lotnicze Gdańsk Monachium. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i zarezerwuj lot z Gdańska do Monachium. W stolicy Bawarii czeka na ciebie mnóstwo atrakcji. Liczne muzea i galerie jak Niemieckie Muzeum, Nowa i Stara Pinakoteka, różnorodne imprezy dla całej rodziny oraz wspaniałe parki jak np. Angielski Ogród - jeden z największych parków miejskich świata i przede wszystkim słynny Oktoberfest przyciągają tysiące turystów ze wszystkich zakątków globu ziemskiego. Ale Monachium to także tętniące życiem kawiarnie, bary i kluby nocne. Leć z Lufthansą do Monachium i przekonaj się sam o wyjątkowości tego miasta!

Pogoda in Monachium

 • Pogoda Dzisiaj
  Dzisiaj
  22°C
  /
  14°C
 • Poniedziałek
  Pogoda Poniedziałek
  19°C
  /
  13°C
 • Wtorek
  Pogoda Wtorek
  18°C
  /
  12°C
 • Środa
  Pogoda Środa
  19°C
  /
  11°C

Wiecej lotów do Niemiec

Rezerwujcie Panstwo latwo i bezposrednio lot do Azja w Lufthansie. Obojetnie czy chca Panstwo leciec do Bangkok, Delhi, Seul, Tokio lub Pekin - Lufthansa zabierze Panstwa do wybranych miejsc i to w wysokiej charakterystycznej dla Lufthansy jakosci.

Niezwłocznie można przebukowali do 1 godz przed wylotem w trybie online lub biletów, które zostały zarezerwowane telefony na lufthansa.com, jeśli to konieczne.

Już 23 godziny, po odejściu można sprawdzić tutaj, wybrać miejsce w samolocie i wydrukować kartę pokładową online lub mogą być wysyłane do telefonu komórkowego.

Leć z Gdańska do Monachium z Lufthansą

Potrzebujesz korzystnego połączenia z lotniska w Gdańsku do Monachium? Wybierz lot Gdańsk - Monachium z Lufthansą. Dzięki naszej specjalnej ofercie możesz w kilku prostych krokach i po okazyjnej cenie zarezerwować lot do serca Bawarii - Monachium, by odkryć malownicze krajobrazy nad rzeką Izarą, podziwiać perły lokalnej architektury na Marienplatz, zobaczyć stadion Allianz Arena z bliska czy skosztować tradycyjnego bawarskiego piwa. Połączenie Gdańsk - Monachium już teraz w zasięgu Twojej ręki!

* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu.