Lot
Gdansk Monachium

Korzystnie do celów na całym świecie!

Więcej lotów

Pokaz warunki rezerwacji
* Cena całkowita. Zawiera wszystkie opłaty i podatki. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu i jest gwarantowana tylko w momencie wystawienia biletu..

Informacje

Image

Loty Gdańsk Monachium (GDN - MUC) - Rezerwuj tanie loty z Gdańska do Monachium


Loty Gdańsk Monachium (GDN - MUC). Tanie bilety lotnicze Gdańsk Monachium. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert Lufthansy i zarezerwuj lot z Gdańska do Monachium. W stolicy Bawarii czeka na ciebie mnóstwo atrakcji. Liczne muzea i galerie jak Niemieckie Muzeum, Nowa i Stara Pinakoteka, różnorodne imprezy dla całej rodziny oraz wspaniałe parki jak np. Angielski Ogród - jeden z największych parków miejskich świata i przede wszystkim słynny Oktoberfest przyciągają tysiące turystów ze wszystkich zakątków globu ziemskiego. Ale Monachium to także tętniące życiem kawiarnie, bary i kluby nocne. Leć z Lufthansą do Monachium i przekonaj się sam o wyjątkowości tego miasta!

Pogoda: Monachium

  Dzisiaj Środa Czwartek Piątek
22°C

Dzisiaj
22°C | 15°C 20°C | 13°C 20°C | 12°C 23°C | 11°C

Wiecej lotów do Niemiec

Lufthansa oferuje Państwu korzystne loty po całym świecie - lećcie Państwo bezpośrednio lub przez Frankfurt czy Monachium do Europy, Azji lub Ameryki. Zabierzemy Państwa do wybranych miejsc w charakterystycznej dla Lufthansy wysokiej jakości. Wyszukajcie lot z naszych najlepszych ofert. Zarezerwujcie już teraz tanie loty i podróżujcie po całym świecie. Z nami Państwa podróz stanie sie prawdziwym przeżyciem. Obojętnie czy spontaniczna podróż Last Minute czy planują Państwo z wyprzedzeniem: Tutaj znajdą Państwo pasujące oferty lotów.

 

Leć z Gdańska do Monachium z Lufthansą

Potrzebujesz korzystnego połączenia z lotniska w Gdańsku do Monachium? Wybierz lot Gdańsk - Monachium z Lufthansą. Dzięki naszej specjalnej ofercie możesz w kilku prostych krokach i po okazyjnej cenie zarezerwować lot do serca Bawarii - Monachium, by odkryć malownicze krajobrazy nad rzeką Izarą, podziwiać perły lokalnej architektury na Marienplatz, zobaczyć stadion Allianz Arena z bliska czy skosztować tradycyjnego bawarskiego piwa. Połączenie Gdańsk - Monachium już teraz w zasięgu Twojej ręki!

Loty

  • Puste pole wyboru lotniska wylotu.
  • Puste pole wyboru lotniska docelowego.
  • Prosimy o wprowadzenie daty wylotu.
  • Prosimy o wprowadzenie daty powrotu.
Podróże z dziećmi
Więcej opcji
PLNR_973754
PLNR_973871