Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İzmir Roma

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Roma Information

İzmir'den Roma'ya ucuz uçak bileti - Uygun fiyata biletinizi alın ve Roma'ya uçun (ADB-ROM)

İzmir'den Roma'ya uygun fiyatlar fırsatından yararlanın. Roma sizi bekliyor. Bu buram buram sanat ve tarih kokan şehrin sokaklarında dolaşmaya ne dersiniz? Dünya kültür miraslarından Vatikan'a da bir uğrayın isterseniz. İtalya'nın kültür ve sanat merkezinde tarihle buluşurken aynı zamanda bu şehrin yaşam öyküsünü yakalayın. Binlerce yıllık geçmişinde hep başkentlik yapmış Roma'nın kalıcılığının keyfini çıkarın. Lufthansa'yla İzmir'den Roma'ya uygun fiyata hemen uçak bileti alın. Ucuz bilet fırsatını kaçırmayın.

Hava durumu Roma

 • Bugün
  34°C
  /
  20°C
 • Çarşamba
  34°C
  /
  21°C
 • Perşembe
  31°C
  /
  22°C
 • Cuma
  27°C
  /
  25°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Roma dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Roma 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Roma için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.