Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İzmir Paris

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Paris Information

İzmir Paris güzergâhında uçak bileti (ADB-PAR)

İzmir Paris seyahatinizin zevkini çıkarın. Tüm dünyada anıtları, sanatsal ve kültürel yaşamı ile bilinen Paris’e gitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Biz sizi moda ve lüksün başkentine götürmeye hazırız. Sen Nehri üzerine, Paris havzasının ortasına kurulmuş bu büyüleyici şehir 40.000 yıldır insanlar tarafından yerleşim alanı olarak kullanılmaktadır. Fransa'nın sembolü haline gelmiş Eyfel kulesi en büyük turizm cazibelerinden biri, siz de ışık şehrini Eyfel'den seyretmenin zevkine varın. Moda, lüks hayat, eğlence, tarih, romantizm kokan bu şehre artık Lufhansa ile çok yakınsınız. İzmir’den kalkacak uçuşta hemen uçak bileti ayırttırın ve bu güzel şehre konfor içinde gitmeye hazır olun.

Hava durumu Paris

 • Bugün
  17°C
  /
  8°C
 • Salı
  18°C
  /
  6°C
 • Çarşamba
  17°C
  /
  8°C
 • Perşembe
  20°C
  /
  9°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Paris dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Paris 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Paris için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.