• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

Uçak Bileti İzmir Paris

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

602 $* dan

Diğer fırsatlar

Paris Information

İzmir Paris güzergâhında uçak bileti (ADB-PAR)

İzmir Paris seyahatinizin zevkini çıkarın. Tüm dünyada anıtları, sanatsal ve kültürel yaşamı ile bilinen Paris’e gitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Biz sizi moda ve lüksün başkentine götürmeye hazırız. Sen Nehri üzerine, Paris havzasının ortasına kurulmuş bu büyüleyici şehir 40.000 yıldır insanlar tarafından yerleşim alanı olarak kullanılmaktadır. Fransa'nın sembolü haline gelmiş Eyfel kulesi en büyük turizm cazibelerinden biri, siz de ışık şehrini Eyfel'den seyretmenin zevkine varın. Moda, lüks hayat, eğlence, tarih, romantizm kokan bu şehre artık Lufhansa ile çok yakınsınız. İzmir’den kalkacak uçuşta hemen uçak bileti ayırttırın ve bu güzel şehre konfor içinde gitmeye hazır olun.

Hava durumu Paris

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  14°C
  /
  10°C
 • Salı
  Hava durumu Salı
  15°C
  /
  7°C
 • Çarşamba
  Hava durumu Çarşamba
  14°C
  /
  6°C
 • Perşembe
  Hava durumu Perşembe
  13°C
  /
  6°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Paris dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lufthansa Online Servisi

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Paris 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Paris için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.