• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

Uçak Bileti İzmir Barselona

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

601 $* dan

Diğer fırsatlar

Barselona Information

İzmir Barselona ucuz uçuşları - Ucuz uçak bileti icin yerinizi ayırtın ve İzmir'den Barselona'ya yolculuğunuzun keyfini çıkartın (ADB-BCN)

İzmir'den Barselona'ya ucuz uçak bileti fırsatlarından yararlanın. İzmir gibi Barselona da Akdeniz'in önemli liman kentlerinden biridir. Güzel kumsalları ve zengin kültürü ile size zamanı unutturacaktır. Barselona'nın tarihi İspanyadan bile eskidir. Yeni Sanat akımının öncüsü Gaudí'nin mimari dehasına Barselona’daki birçok yapıda tanık olacaksınız. İzmir için Alsancak ne ise Barselona için Las Ramblas Caddesi odur. Kafeleri, alışveriş merkezleri, müzeleri, sokak müzisyenleri ile şehrin en hareketli caddesidir. Lufthansa ile İzmir'den Barselona'ya uygun fiyatlara yerinizi hemen ayırtın ve hesaplı fiyatlarımızdan yararlanın.

Hava durumu Barselona

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  25°C
  /
  15°C
 • Perşembe
  Hava durumu Perşembe
  23°C
  /
  14°C
 • Cuma
  Hava durumu Cuma
  22°C
  /
  12°C
 • Cumartesi
  Hava durumu Cumartesi
  22°C
  /
  11°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Barselona dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lufthansa Online Servisi

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Barselona 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Barselona için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.