Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İzmir Barselona

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Barselona Information

İzmir Barselona ucuz uçuşları - Ucuz uçak bileti icin yerinizi ayırtın ve İzmir'den Barselona'ya yolculuğunuzun keyfini çıkartın (ADB-BCN)

İzmir'den Barselona'ya ucuz uçak bileti fırsatlarından yararlanın. İzmir gibi Barselona da Akdeniz'in önemli liman kentlerinden biridir. Güzel kumsalları ve zengin kültürü ile size zamanı unutturacaktır. Barselona'nın tarihi İspanyadan bile eskidir. Yeni Sanat akımının öncüsü Gaudí'nin mimari dehasına Barselona’daki birçok yapıda tanık olacaksınız. İzmir için Alsancak ne ise Barselona için Las Ramblas Caddesi odur. Kafeleri, alışveriş merkezleri, müzeleri, sokak müzisyenleri ile şehrin en hareketli caddesidir. Lufthansa ile İzmir'den Barselona'ya uygun fiyatlara yerinizi hemen ayırtın ve hesaplı fiyatlarımızdan yararlanın.

Hava durumu Barselona

 • Bugün
  29°C
  /
  21°C
 • Salı
  27°C
  /
  21°C
 • Çarşamba
  29°C
  /
  22°C
 • Perşembe
  28°C
  /
  21°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Barselona dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Barselona 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Barselona için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.