• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İstanbul Vancouver

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

990 $* dan

Diğer fırsatlar

Vancouver Information

İstanbul'dan Vancouver'a uçak bileti, İstanbul'dan Vancouver'a ucuza uçun (IST-YVR)

İstanbul'dan sonra özel bir dinlenme noktası arıyorsanız burası tam adresi. Kanada'nın üçünü büyük kenti Vancouver sizi bekliyor. Rahatınız için tasarlanmış bu şehirde düzenin, her türlü eğlence ve hareketlilikle nasıl da uyum sağladığına şahit olun. Canınız kayak yapmak ya da denize girmek isteyebilir, doğru adres burası. Belki de sonsuz okyanusu seyretmek ve anın tadını çıkarmak istiyorsunuz, Vancouver tam size göre. Dünyanın en yaşanılır şehirlerinden biri seçilen Vancouver daha da fazlasını vaadediyor. Şehre kurulan film setleri, eğlencenin özgürlükle denk sayılması ayrıca bir cazibe katıyor. Geç kalmayın. İstanbul'dan ucuza uçma imkanıyla Vancouver için uçak bileti ayırtın.

Hava durumu Vancouver

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  13°C
  /
  10°C
 • Pazar
  Hava durumu Pazar
  16°C
  /
  10°C
 • Pazartesi
  Hava durumu Pazartesi
  18°C
  /
  11°C
 • Salı
  Hava durumu Salı
  21°C
  /
  13°C

Dünya çapında diğer uçuşlar

Vancouver dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Vancouver 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Vancouver için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.