• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İstanbul Stokholm

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

220 $* dan

Diğer fırsatlar

Stokholm Information

İstanbul'dan Stokholm'e ucuz uçuşlar - ucuz uçak bileti satın alın ve Stokholm'e uçun (IST-STO)

İstanbul'dan Stokholm'e ucuz uçuş tarifemizi kaçırmayın. Stokholm şehri sizi bekliyor. İsveç'in başkenti olan Stokholm, özel yapıları, tarihi yerleri, yeşillendirilmiş parkları ile Avrupa'nın en çok ziyaretçi çeken şehirlerinden biridir. Stokholm, yıl boyunca ılık ve yumuşak bir iklime sahip olduğu için, gezilmesi rahat ve kolay bir şehirdir. 1998 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilen Stokholm'de görülmesi gereken birçok mimari yapı vardır. Riddarhuset, Bonde Sarayı, Tessin Sarayı bunlardan sadece birkaçıdır. Lufthansa ile bugün İstanbul - Stokholm uçak bileti satın alın ve ucuz uçuş fiyatlarımızdan siz de yararlanın.

Hava durumu Stokholm

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  14°C
  /
  8°C
 • Perşembe
  Hava durumu Perşembe
  12°C
  /
  7°C
 • Cuma
  Hava durumu Cuma
  13°C
  /
  8°C
 • Cumartesi
  Hava durumu Cumartesi
  15°C
  /
  7°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Stokholm dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Stokholm 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Stokholm için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.