• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

uçak bileti İstanbul Stokholm

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

220 $* dan

Diğer çapında uçuşları

Stokholm Information

İstanbul'dan Stokholm'e ucuz uçuşlar - ucuz uçak bileti satın alın ve Stokholm'e uçun (IST-STO)

İstanbul'dan Stokholm'e ucuz uçuş tarifemizi kaçırmayın. Stokholm şehri sizi bekliyor. İsveç'in başkenti olan Stokholm, özel yapıları, tarihi yerleri, yeşillendirilmiş parkları ile Avrupa'nın en çok ziyaretçi çeken şehirlerinden biridir. Stokholm, yıl boyunca ılık ve yumuşak bir iklime sahip olduğu için, gezilmesi rahat ve kolay bir şehirdir. 1998 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilen Stokholm'de görülmesi gereken birçok mimari yapı vardır. Riddarhuset, Bonde Sarayı, Tessin Sarayı bunlardan sadece birkaçıdır. Lufthansa ile bugün İstanbul - Stokholm uçak bileti satın alın ve ucuz uçuş fiyatlarımızdan siz de yararlanın.

Hava durumu in Stokholm

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  15°C
  /
  6°C
 • Pazartesi
  Hava durumu Pazartesi
  13°C
  /
  5°C
 • Salı
  Hava durumu Salı
  11°C
  /
  4°C
 • Çarşamba
  Hava durumu Çarşamba
  10°C
  /
  4°C

Diğer Avrupa uçuşları

Stokholm dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Ucuz bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat sonra ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, oturağınızı seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Stokholm için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Stokholm için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada ortaklarımızdan biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.