• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

Uçak Bileti İstanbul San Francisco

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

1,546 $* dan

Diğer fırsatlar

San Francisco Information

İstanbul'dan San Francisco'ya ucuz uçak bileti (IST-SFO)

İstanbul'dan San Francisco'ya uçuşlarımızda çok ekonomik uçak bileti fiyatlarımızdan siz de faydalanın. San Francisco tüm güzellikleri ve cazibesiyle sizi bekliyor. San Francisco körfezinde Alcatraz adasına gidin, ünlü Alcatraz Kuşçusu filmine konu olan ve ünlü gangster Al Capone'un da yattığı Alcatraz hapishanesine ev sahipliği yapan adada hoşça vakit geçirin. Tamamlandığında dünyanın en uzun köprüsü olan kentin sembolü Golden Gate Köprüsü'nde, 10 km’lik bir alana yayılan Golden Gate Parkı'nın çiçek bahçelerinde ve Japon çay bahçelerinde dolaşın, parktaki müze ve akvaryumları ziyaret edin. Downtown'da Union Meydanı ve turistlerin ilgi odağı renkli Çin Mahallesi'nde antikacılar sizi bekliyor.

Hava durumu San Francisco

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  20°C
  /
  12°C
 • Pazar
  Hava durumu Pazar
  19°C
  /
  11°C
 • Pazartesi
  Hava durumu Pazartesi
  19°C
  /
  13°C
 • Salı
  Hava durumu Salı
  19°C
  /
  13°C

Dünya çapında diğer uçuşlar

San Francisco dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lufthansa Online Servisi

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Lufthansa A380 ile uçmayı yeniden keşfedin. Her yönden mükemmel bir tecrube.

San Francisco 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: San Francisco için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.