Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İstanbul San Francisco

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

San Francisco Information

İstanbul'dan San Francisco'ya ucuz uçak bileti (IST-SFO)

İstanbul'dan San Francisco'ya uçuşlarımızda çok ekonomik uçak bileti fiyatlarımızdan siz de faydalanın. San Francisco tüm güzellikleri ve cazibesiyle sizi bekliyor. San Francisco körfezinde Alcatraz adasına gidin, ünlü Alcatraz Kuşçusu filmine konu olan ve ünlü gangster Al Capone'un da yattığı Alcatraz hapishanesine ev sahipliği yapan adada hoşça vakit geçirin. Tamamlandığında dünyanın en uzun köprüsü olan kentin sembolü Golden Gate Köprüsü'nde, 10 km’lik bir alana yayılan Golden Gate Parkı'nın çiçek bahçelerinde ve Japon çay bahçelerinde dolaşın, parktaki müze ve akvaryumları ziyaret edin. Downtown'da Union Meydanı ve turistlerin ilgi odağı renkli Çin Mahallesi'nde antikacılar sizi bekliyor.

Hava durumu San Francisco

 • Bugün
  18°C
  /
  14°C
 • Salı
  17°C
  /
  13°C
 • Çarşamba
  17°C
  /
  12°C
 • Perşembe
  18°C
  /
  14°C

Dünya çapında diğer uçuşlar

San Francisco dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

San Francisco 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: San Francisco için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.