• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

Uçak Bileti İstanbul Prag

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

579 $* dan

Diğer fırsatlar

Prag Information

İstanbul Prag seferlerinde ucuz uçak bileti ayırtın (IST-PRG)

İstanbul'dan Prag'a uçmak için uygun fiyatlarımızı kaçırmayın ve hemen yerinizi ayırtın. Çek Cumhuriyetinin başkenti olan Prag aynı zamanda ülkenin en büyük kentidir. Her köşede duyacağınız keman sesleriyle ve birçok yerde rastlayacağınız kukla gösterileriyle Prag kentine hayran kalacaksınız. 13. yüzyılda kurulan Charles köprüsü, TV kulesi, saat kulesi ve tarihi belediye binası kentin gezilecek en meşhur yerleridir. Prag kentini gezmek için daha fazla beklemeyin ve hemen bugün Lufthansa'dan uçak bileti satın alın.

Hava durumu Prag

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  13°C
  /
  8°C
 • Çarşamba
  Hava durumu Çarşamba
  10°C
  /
  6°C
 • Perşembe
  Hava durumu Perşembe
  12°C
  /
  5°C
 • Cuma
  Hava durumu Cuma
  12°C
  /
  7°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Prag dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lufthansa Online Servisi

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Prag 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Prag için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.