Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İstanbul Prag

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Prag Information

İstanbul Prag seferlerinde ucuz uçak bileti ayırtın (IST-PRG)

İstanbul'dan Prag'a uçmak için uygun fiyatlarımızı kaçırmayın ve hemen yerinizi ayırtın. Çek Cumhuriyetinin başkenti olan Prag aynı zamanda ülkenin en büyük kentidir. Her köşede duyacağınız keman sesleriyle ve birçok yerde rastlayacağınız kukla gösterileriyle Prag kentine hayran kalacaksınız. 13. yüzyılda kurulan Charles köprüsü, TV kulesi, saat kulesi ve tarihi belediye binası kentin gezilecek en meşhur yerleridir. Prag kentini gezmek için daha fazla beklemeyin ve hemen bugün Lufthansa'dan uçak bileti satın alın.

Hava durumu Prag

 • Bugün
  30°C
  /
  17°C
 • Çarşamba
  27°C
  /
  18°C
 • Perşembe
  25°C
  /
  13°C
 • Cuma
  29°C
  /
  13°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Prag dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Prag 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Prag için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.