• Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

Uçak Bileti İstanbul New York

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

1,366 $* dan

Diğer fırsatlar

New York Information

İstanbul'dan New York'a uçak bileti (IST-NYC)

Bütün dünyada dikkatleri üzerine çeken en önemli iki şehir birbirine hiç bu kadar yakın olmamıştı. İstanbul'da bulunan pek çok özellik New York'ta da mevcut. Neler mi? Turistlerin ilgisini çeken Özgürlük heykeli, Empire States Binası, Modern Sanat Müzesi, Guggenheim Müzesi, Modern Tarih Müzeleri gibi pek çok görülmeye değer yer bulunmaktadır. Gökdelenler, caddeler, alışveriş merkezleriyle uyumayan şehir unvanını kazanan, Amerika’nın en kalabalık şehri New York, medya, politika, eğitim, eğlence ve modanın merkezi sayılmaktadır. Siz de bu ilgi çekici kalabalığın içinde yer almak için hemen harekete geçin. Lufhansa'nın sağladığı konforlu uçuşları ucuz fiyatlarla yaşayın ve hemen uçak bileti ayitin. İyi yolculuklar dileriz.

Hava durumu New York

  • Hava durumu Bugün
    Bugün
    11°C
    /
    5°C
  • Çarşamba
    Hava durumu Çarşamba
    10°C
    /
    5°C
  • Perşembe
    Hava durumu Perşembe
    11°C
    /
    5°C
  • Cuma
    Hava durumu Cuma
    14°C
    /
    9°C

Dünya çapında diğer uçuşlar

New York dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lufthansa Online Servisi

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

New York 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: New York için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.