Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İstanbul New York

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

New York Information

İstanbul'dan New York'a uçak bileti (IST-NYC)

Bütün dünyada dikkatleri üzerine çeken en önemli iki şehir birbirine hiç bu kadar yakın olmamıştı. İstanbul'da bulunan pek çok özellik New York'ta da mevcut. Neler mi? Turistlerin ilgisini çeken Özgürlük heykeli, Empire States Binası, Modern Sanat Müzesi, Guggenheim Müzesi, Modern Tarih Müzeleri gibi pek çok görülmeye değer yer bulunmaktadır. Gökdelenler, caddeler, alışveriş merkezleriyle uyumayan şehir unvanını kazanan, Amerika’nın en kalabalık şehri New York, medya, politika, eğitim, eğlence ve modanın merkezi sayılmaktadır. Siz de bu ilgi çekici kalabalığın içinde yer almak için hemen harekete geçin. Lufhansa'nın sağladığı konforlu uçuşları ucuz fiyatlarla yaşayın ve hemen uçak bileti ayitin. İyi yolculuklar dileriz.

Hava durumu New York

 • Bugün
  27°C
  /
  20°C
 • Pazar
  17°C
  /
  11°C
 • Pazartesi
  25°C
  /
  15°C
 • Salı
  23°C
  /
  17°C

Dünya çapında diğer uçuşlar

New York dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

New York 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: New York için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.