Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İstanbul Montreal

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Montreal Information

İstanbul Montreal (IST-YMQ) uçuşları - Hemen ucuz uçak bileti ayırın ve Montreal'e uçun (IST-YMQ)

Montreal Paris'in ardından dünyanın Fransızca konuşan en büyük ikinci kentidir. Saint Lawrence Denizyolu üzerine önemli bir liman kenti olan Montreal, tarihi binaları, daracık arka sokakları, kiremit renkli briket evleri, yeşil kubbeli katedralleri, gizemli ve mistik dekoru, nemli havası ve cıvıl cıvıl kafeleriyle Kanada’nın en Avrupa atmosferli şehridir. Botanik park - Eski şehir - Eski liman - Olimpiyat parkı - Arkeoloji ve tarih müzesi - Güzel sanatlar müzesi - Bilim müzesi - Tarih müzesi - Modern sanat müzesi ve Doğa müzesi başlıca gezilecek ve vakit geçirilecek yerleridir. Lufthansa ile İstanbul'dan Montreal'e hemen uçak bileti ayırtın ve ucuz uçuş fiyatlarımızın keyfini çıkarın.

Hava durumu Montreal

 • Bugün
  2°C
  /
  1°C
 • Perşembe
  10°C
  /
  1°C
 • Cuma
  3°C
  /
  -1°C
 • Cumartesi
  12°C
  /
  7°C

Dünya çapında diğer uçuşlar

Montreal dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Montreal 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Montreal için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.