• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

Uçak Bileti İstanbul Los Angeles

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

1,010 $* dan

Diğer fırsatlar

Los Angeles Information

İstanbul'dan Los Angeles'a uçak bileti - Uygun fiyatlarla yerinizi hemen ayırtın ve Los Angeles'a uçun (IST-LAX)

İstanbul'dan Los Angeles'a ucuz uçuş fırsatlarını kullanın. Los Angeles sizi bekliyor. Dünyanın sinema merkezini, Hollywood'u ziyaret etmeye ne dersiniz? Universal gibi büyük film stüdyolarını, Akademi Ödülleri'nin verildiği Kodak Tiyatrosu'nu görebilirsiniz. Eğer kumsal seven birisiyseniz, aynı zamanda Sahil Güvenlik dizisinin çekildiği yerler olan Venice Plajı'nı veya Malibu'yu kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Lufthansa ile İstanbul'dan Los Angeles'a uygun fiyatlara hemen uçak bileti ayırtın ve hesaplı fiyatlarımızdan yararlanın.

Hava durumu Los Angeles

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  25°C
  /
  17°C
 • Cuma
  Hava durumu Cuma
  24°C
  /
  18°C
 • Cumartesi
  Hava durumu Cumartesi
  24°C
  /
  17°C
 • Pazar
  Hava durumu Pazar
  22°C
  /
  13°C

Dünya çapında diğer uçuşlar

Los Angeles dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lufthansa Online Servisi

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Los Angeles 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Los Angeles için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.