Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İstanbul Los Angeles

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Los Angeles Information

İstanbul'dan Los Angeles'a uçak bileti - Uygun fiyatlarla yerinizi hemen ayırtın ve Los Angeles'a uçun (IST-LAX)

İstanbul'dan Los Angeles'a ucuz uçuş fırsatlarını kullanın. Los Angeles sizi bekliyor. Dünyanın sinema merkezini, Hollywood'u ziyaret etmeye ne dersiniz? Universal gibi büyük film stüdyolarını, Akademi Ödülleri'nin verildiği Kodak Tiyatrosu'nu görebilirsiniz. Eğer kumsal seven birisiyseniz, aynı zamanda Sahil Güvenlik dizisinin çekildiği yerler olan Venice Plajı'nı veya Malibu'yu kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Lufthansa ile İstanbul'dan Los Angeles'a uygun fiyatlara hemen uçak bileti ayırtın ve hesaplı fiyatlarımızdan yararlanın.

Hava durumu Los Angeles

 • Bugün
  16°C
  /
  7°C
 • Pazar
  16°C
  /
  7°C
 • Pazartesi
  13°C
  /
  8°C
 • Salı
  17°C
  /
  7°C

Dünya çapında diğer uçuşlar

Los Angeles dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Los Angeles 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Los Angeles için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.