• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

Uçak Bileti İstanbul Lizbon

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

715 $* dan

Diğer fırsatlar

Lizbon Information

İstanbul'dan Lizbon'a ucuz uçuşlar - uçak bileti ayırtın ve Lizbon'a uçun (IST-LIS)

İstanbul'dan Lizbon uçuşlarınız için çok cazip bilet fiyatlarımızı kaçırmayın. Lizbon sizi bekliyor. İstanbul gibi yedi tepe üzerine kurulmuş bu küçük ve sevimli kenti yürüyerek veya tramvaya, Praço do Comercio meydanından kalkan, rehberli üstü açık otobüslere binerek gezebilirsiniz. Nehre bakan Praço do Comercio Lizbon'un en görkemli meydanlarından biri, trafiğe kapalı, yemek ve alışveriş için ideal. Tarihi Rossio tren istasyonu, San Jorge şatosu nefes kesici. Her sokakta eski bir kitapçı, şarapla deniz mahsulü sunan küçük meyhaneler bulabileceğiniz Bairro Alto'da bohem takılabilirsiniz. Lufthansa'dan İstanbul Lizbon uçak bileti ayırtın, çok cazip fiyatlarımızdan yararlanın.

Hava durumu Lizbon

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  19°C
  /
  15°C
 • Çarşamba
  Hava durumu Çarşamba
  24°C
  /
  16°C
 • Perşembe
  Hava durumu Perşembe
  24°C
  /
  18°C
 • Cuma
  Hava durumu Cuma
  25°C
  /
  19°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Lizbon dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lufthansa Online Servisi

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Lizbon 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Lizbon için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.