Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

Uçak Bileti İstanbul Köln

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

240 $* dan

Diğer fırsatlar

Köln Information

İstanbul'dan Köln'e ucuz uçuşlar, ucuz uçak bileti satın alın ve Köln'e uçun (IST-CGN)

İstanbul'dan Köln'e olan uçuş tarifemizi kaçırmayın. Almanya'nın dördüncü büyük şehri olan Köln, sizi bekliyor. Köln tam anlamıyla bir kültür, sanat, tarih, ticaret ve eğlence merkezidir. Hiç kuşkusuz Almanya'nın en önemli şehirlerinden biridir. Köln Katedrali, Köln Kulesi, Louis Müzesi, Köln arena gibi birçok mimari yapıyı ziyaret ederek şehrin büyüsüne kapılabilirsiniz. Bu şehri keşfetmek için henüz geç kalmış sayılmazsınız. Lufthansa'nın İstanbul Köln seferi bugün uçak bileti satın alın ve ucuz fiyatlarımızdan siz de yararlanın.

Hava durumu Köln

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  13°C
  /
  8°C
 • Cuma
  Hava durumu Cuma
  14°C
  /
  9°C
 • Cumartesi
  Hava durumu Cumartesi
  13°C
  /
  9°C
 • Pazar
  Hava durumu Pazar
  13°C
  /
  6°C

Almanya’ya diğer uçuşlar

Köln dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lufthansa Online Servisi

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Köln 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Köln için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.