Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İstanbul Köln

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Köln Information

İstanbul'dan Köln'e ucuz uçuşlar, ucuz uçak bileti satın alın ve Köln'e uçun (IST-CGN)

İstanbul'dan Köln'e olan uçuş tarifemizi kaçırmayın. Almanya'nın dördüncü büyük şehri olan Köln, sizi bekliyor. Köln tam anlamıyla bir kültür, sanat, tarih, ticaret ve eğlence merkezidir. Hiç kuşkusuz Almanya'nın en önemli şehirlerinden biridir. Köln Katedrali, Köln Kulesi, Louis Müzesi, Köln arena gibi birçok mimari yapıyı ziyaret ederek şehrin büyüsüne kapılabilirsiniz. Bu şehri keşfetmek için henüz geç kalmış sayılmazsınız. Lufthansa'nın İstanbul Köln seferi bugün uçak bileti satın alın ve ucuz fiyatlarımızdan siz de yararlanın.

Hava durumu Köln

 • Bugün
  26°C
  /
  15°C
 • Pazar
  25°C
  /
  18°C
 • Pazartesi
  27°C
  /
  13°C
 • Salı
  28°C
  /
  20°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Köln dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Köln 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Köln için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.