Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İstanbul Frankfurt

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Frankfurt Information

İstanbul'dan Frankfurt'a ucuz uçuşlar - bugün ucuz uçak bileti satın alın ve Frankfurt'a uçun (IST-FRA)

İstanbul-Frankfurt seferleri için sunduğumuz ucuz uçuş tarifelerimizi kaçırmayın. Almanya'nın en önemli ve en büyük şehirlerinden biri olan Frankfurt sizi bekliyor. Frankfurt, uluslararası finans merkezi olmasının yanı sıra fuarlarıyla da bilinmektedir. Alışveriş tutkunlarına da çok sayıda ve farklı alternatifler sunmaktadır. Zeigalerie'de çeşitli kaliteli mağazalar bulabilirsiniz. Ayrıca Berger ve Leipziger Caddeleri de alışveriş için idealdir. Old Opera House, Frankfurt Hayvanat bahçesi, St. Paul's Kilisesi, Palmengarten gibi mekânlar da görülmeye değerdir. Lufthansa ile İstanbul-Frankfurt seferi için bugün uçak bileti satın alın ve ucuz uçuş fiyatlarımızdan siz de yararlanın.

Hava durumu Frankfurt

 • Bugün
  28°C
  /
  17°C
 • Çarşamba
  26°C
  /
  19°C
 • Perşembe
  20°C
  /
  17°C
 • Cuma
  23°C
  /
  16°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Frankfurt dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Frankfurt 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Frankfurt için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.