Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İstanbul Cenevre

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Cenevre Information

İstanbul'dan Cenevre'ye ucuz uçak bileti - Siz de Cenevre'ye uygun uçuş fırsatlarını kaçırmayın (IST-GVA)

İstanbul'dan Cenevre'ye uçmak için ucuz bilet fiyatlarımızdan faydalanın. Cenevre şehri sizi bekliyor. İsviçre'nin bu güzel kentinde Cenevre gölünün yanı sıra görkemli Alp dağlarının muhteşem manzarasına hayran kalacaksınız. Mükemmel bitki örtüsüyle sizi büyüleyecek olan Cenevre gölünün kıyısı ve dünyaca bilinen çiçek saati çok ilginizi çekecek. Cenevre'nin çeşit çeşit müzelerini gezerken çok keyif alacak ve müzik, tiyatro, dans ve çeşitli kültürel faaliyetler gösteren bu şehre doyamayacaksınız. Unutulmaz bir tatil geçireceğiniz İsviçre'nin bu güzel kentine uçmak için hemen Lufthansa'nın İstanbul - Cenevre uçuşlarında uygun uçak bileti fırsatlarıyla hemen yer ayırtın.

Hava durumu Cenevre

 • Bugün
  17°C
  /
  6°C
 • Pazartesi
  21°C
  /
  5°C
 • Salı
  14°C
  /
  9°C
 • Çarşamba
  8°C
  /
  4°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Cenevre dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Cenevre 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Cenevre için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.