Triptype
 • Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

Uçak Bileti İstanbul Barselona

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Diğer fırsatlar

Barselona Information

İstanbul Barselona ucuz uçuşlar - Barselona'ya uygun fiyata uçak bileti (IST-BCN)

İstanbul'dan Barselona'ya çok uygun fiyatlarla uçun. Şiir gibi kent Barselona sizleri bekliyor. Dünyaca ünlü, çılgın İspanyol mimar Gaudi'nin akıllara durgunluk veren başyapıtlarından "Sagra da Familia" kilisesini veya "Casa Blanca"yı görmeye ne dersiniz? Meşhur ressam Picasso'nun 3000'den fazla eserine da ev sahipliği yapan bu büyülü kentte her sokakta bir sürpriz sizleri bekliyor olacak. Gezilmesi gereken bir diğer mekân olan Park Guel'de seramik banklara uzanarak veya kentin en canlı caddelerinden "Las Ramblas"da sokak şarkıcılarının eşliğinde leziz tapasları tadarak günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Hemen şimdi biletinizi ayırtın ve çok uygun fiyatlara Barselona'ya uçun.

Hava durumu Barselona

 • Bugün
  19°C
  /
  10°C
 • Salı
  19°C
  /
  10°C
 • Çarşamba
  14°C
  /
  11°C
 • Perşembe
  11°C
  /
  9°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Barselona dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Barselona 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Barselona için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.