• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Kalkış ve varış havaalanları aynı olmamalı Lütfen girişinizi düzeltiniz.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

Uçak Bileti İstanbul Barselona

Lufthansa'dan uygun uçak biletleri

Lufthansa

536 $* dan

Diğer fırsatlar

Barselona Information

İstanbul Barselona ucuz uçuşlar - Barselona'ya uygun fiyata uçak bileti (IST-BCN)

İstanbul'dan Barselona'ya çok uygun fiyatlarla uçun. Şiir gibi kent Barselona sizleri bekliyor. Dünyaca ünlü, çılgın İspanyol mimar Gaudi'nin akıllara durgunluk veren başyapıtlarından "Sagra da Familia" kilisesini veya "Casa Blanca"yı görmeye ne dersiniz? Meşhur ressam Picasso'nun 3000'den fazla eserine da ev sahipliği yapan bu büyülü kentte her sokakta bir sürpriz sizleri bekliyor olacak. Gezilmesi gereken bir diğer mekân olan Park Guel'de seramik banklara uzanarak veya kentin en canlı caddelerinden "Las Ramblas"da sokak şarkıcılarının eşliğinde leziz tapasları tadarak günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Hemen şimdi biletinizi ayırtın ve çok uygun fiyatlara Barselona'ya uçun.

Hava durumu Barselona

 • Hava durumu Bugün
  Bugün
  25°C
  /
  15°C
 • Perşembe
  Hava durumu Perşembe
  23°C
  /
  14°C
 • Cuma
  Hava durumu Cuma
  22°C
  /
  12°C
 • Cumartesi
  Hava durumu Cumartesi
  22°C
  /
  11°C

Diğer Avrupa dışında fırsatları

Barselona dısında başka yerlere'de uygun uçun. Lufthansa size bütün dünyaya uygun biletler sunuyor - ister direkt ister Frankfurt (FRA) ve Münih (MUC) üzerinden Avrupa, Asya veya Amerika'ya uçun. Sizi bilinen Lufthansa kalitesiyle istediğiniz yere uçuyoruz. Fırsatlarımız arasından uçuşunuzu seçiniz. Cazip bir uçak bileti alıp bütün dünyaya uçun. Biz seyahatinizi bir macereya çevirmek için hazırız. Ister son anda uçun, ister seyahatinizi planlayarak: tam size göre fırsatlarımız var!

Lufthansa Online Servisi

Artık dilediğiniz uçuşları fiyat garantisi ile alabilir ve 48 saat içinde ödeyebilirsiniz.

Lufthansa üzerinden alınan biletler artık ihtiyacınıza göre uçuşa 1 saat kala mobil veya online değistirilebilir

Uçuşa 23 saat kala buradan check-in işlemlerinizi yapıp, koltuğunuzu seçebilir ve uçak biletinizi ister mobil cihazınıza ister kağıt olarak alabilirsiniz.

Barselona 'ya uçak biletinizi Lufthansa'dan alın.

Ister dinlenmek için, ister şehirleri gezmek veya kısa bir tatil amaçli, özel yada iş seyahati olsun: Barselona için uçak biletinizi Lufthansa'dan alın ve direkt Frankfurt ve Münih üzerinden yada partnerlerimizden biri ile uçun ve dünyanın en heycanlı yerlerini keşfedin. Hazırlık için daha fazla bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Uçuş noktalarımız hakkında videolar, önemli yerler, seyahat bilgileri ve değerlendirmeler için tıklayın. Izin verin size bir ilham verelim.

* Elektronik bilet (etix ®) olarak yapılan rezervasyonlar için direkt uçuş fiyatı (gidiş dönüş uçuşu). Fiyat farklarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yer kapasitesi sınırlıdır.